جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بازدید تقدس نژاد از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید تقدس نژاد از شبکه شما

حسن تقدس نژاد، معاون اداری و مالی رسانه ملی از شبکه شما بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي شبکه شما، در جلسه ای که در حاشیه این بازدید صورت گرفت، مسعود احمدی افزادی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور معاون اداری و مالی در شبکه شما، با  بیان مقدمه ای به  توجهات ایشان از گذشته تا کنون در مقاطع و حوزه های مختلف از شبکه شما اشاره کرد.

وی نقش اثر بخش شبکه در آشنایی مردم سراسر ایران با تاریخچه اقوام مختلف ایرانی و آداب و رسوم قومیت های مختلف را یادآوری کرد و گفت: از زمان قرار گرفتن شبکه بر روی ماهواره، رقابت تنگاتنگی بین شبکه با شبکه های دیگر ایجاد شده که این خود موجب ارتقاء تراز شبکه های استانی و بالاتر رفتن کیفیت برنامه ها و تولیدات آنها شده است. ایشان با اشاره به برنامه های مختلف از جمله هفت ترانه، نوا و نما و همچنین برنامه مناسبتی ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا و نشان دادن مراسم عزاداری گیلان و رودسر به عنوان پدیده محرم امسال، به توانمندی و ظرفیت های فنی و برنامه سازی شبکه در ارائه تولیدات فاخر مراکز استان ها اشاره نمود.

احمدی افزادی در این نشست با بیان خصوصیت ویژه این شبکه به عنوان آئینه تمام نمای 33 مرکز استانی، به دو رویکرد عمده شبکه از جمله: ترویج نظام ارزشی و فرهنگ ها و سنت های اصیل ایرانی بمنظور ایجاد آرامش و صمیمیت در بین اقشار مختلف جامعه و نمایش هویت فرهنگی اقوام و ویژگی های اقلیمی، قومی، گویشی، زبان و غیره... در گستره ملی اشاره کرد.

alt

در ادامه احمدی افزادی در رابطه با بخش های تجهیزات و نیروی انسانی شبکه گفت: در این شبکه به داشتن حداقل نیرو اکتفا شده است.

آقای تقدس نژاد ضمن تشکر از مدیران و همکاران این شبکه، گفت، در فرصتی کوتاه کارهای بسیار ارزشمندی در این شبکه انجام شده است که نشان دهنده مدیریت هوشمندانه این شبکه است؛ وی سوابق احمدی افزادی در حوزهای دیگر و شبکه تهران را بسیار موفق دانست و گفت: این حسن سابقه در شبکه شما تکرار شد و به تعالی رسیده که با سابقه درخشان خود در رسانه همیشه منشأ اثر بوده و با اخلاق و آگاهی موجب ایجاد محیطی امن، آرام و دور از تنش شده، از توانایی همکاران و منابع موجود به خوبی استفاده نموده و علیرغم همه محدودیت ها و موانع، ما شاهد برنامه ریزی و پیشرفت در کارها هستیم.

تقدس نژاد با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری به چهار شاخص ارائه شده توسط ایشان برای رسیدن رسانه به نقطه مطلوب اشاره نمود و اظهار کرد براین اساس اخلاق باید سر لوحه کار در رسانه باشد و سعی کنیم با برنامه ریزی درست و هوشمندانه از منابع مادی و انسانی و تهیه و پخش برنامه هایی از زیبایی ها و ظرفیت های تاریخی، فرهنگی، گردشگری و طبیعی، آرامش را به جامعه منتقل و عشق و محبت را ترویج دهیم.

وی همچنین با تأکید بر محاسن وجود حداقل نیرو در شبکه اظهار داشت که از توانایی نیروهای موجود به نحو احسن استفاده شده و شبکه توانسته پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد.

معاون اداری و مالی ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت های بوجود آمده در شبکه در خصوص تأمین مالی و تجهیزات مورد نیاز فنی، قول همکاری دادند و درانتهای این نشست به همراه مدیران مجموعه از قسمت های مختلف این شبکه دیدن کرد.