سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

بازدید دکتر دارابی از شبکه «شما»/ قدردانی از تحول در ارتباط با مراکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید دکتر دارابی از شبکه «شما»/ قدردانی از تحول در ارتباط با مراکز

دکتر دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیما از شبکه «شما» بازدید کرد.

بازدید دکتر دارابی از شبکه «شما»/ قدردانی از تحول در ارتباط با مراکز


به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی با حضور در شبکه «شما» از بخش‌های مختلف این شبکه بازدید کرد.
وی ضمن دیدار با کارکنان و مدیران شبکه شما، بر ارتباط گسترده‌تر با مراکز استانی تاکید و از اقدامات قابل توجه صورت گرفته در این شبکه همچون تحول در ارتباط با شبکه‌های استانی، بازمهندسی جدول پخش شبکه، کیفی‌سازی و نوآوری در تولید برنامه‌ها قدردانی کرد.
دکتر دارابی با اشاره به ضرورت مدیریت بهره‌وری تولیدات مراکز استانی صدا و سیما و هماهنگی بیشتر در این زمینه میان شبکه شما و مراکز، اظهار کرد: این شبکه توانسته است در مدت کوتاه فعالیت خود، موجب آشنایی بیشتر هموطنان با تولیدات مراکز در استان‌های مختلف شود و به این ترتیب، نقش مهمی در توسعه فرهنگی داشته باشد.
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما اضافه کرد: شبكه شما با پخش برنامه هایی در خصوص فرهنگ و آداب و رسوم بومی مناطق مختلف ایران، زمینه تقویت وحدت و انسجام ملی را فراهم ساخته است.
وی گفت: «شما» شبکه ای چابک و کارآمد است که با اتکا به نیروهای خلاق و جوان، مسیر موفقیت را در پیش گرفته و در این راه به توفیقات فراوانی دست یافته است.
گفتنی است در ابتدای این بازدید، دکتر قاسمی مدیر شبکه «شما» گزارشی از مجموعه فعالیت‌های صورت گرفته ارائه کرد.