سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

بازدید دکتر دارابی از پشت صحنه سریال «روزهای بیقراری» - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید دکتر دارابی از پشت صحنه سریال «روزهای بیقراری»

ساخت آثار نمايشي متناسب با فرهنگ خانواده هاي ايراني

بازدید دکتر دارابی از پشت صحنه سریال «روزهای بیقراری»

دکترعلی دارابی معاون استان هاي سازمان صدا و سيما با حضور در پشت صحنه سریال «روزهای بیقراری» به تهیه‌ کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی با عوامل این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار که در لوکشین جدید این مجموعه انجام شد دکتر علی دارابی معاون امور استان هاي رسانه ملی به همراه برخي از مديران معاونت امور استان ها با حضور در محل تصویربرداری «روزهای بیقراری» از نزدیک شاهد ضبط یکی از سکانس‌ - پلان‌های سخت این درام خانوادگی بودند.
در ابتدای این دیدار دکتر دارابی ضمن تشكراز محتوای خانواده محور «روزهای بیقراری» و از کمک چنین آثاری به تحکیم خانواده سخن گفت و در ادامه کاظم معصومی کارگردان و امیرحسین شریفی  تهیه‌کننده «روزهای بیقراری» به ارائه توضیحاتی کامل در خصوص قصه و روند ساخت این مجموعه تلویزیونی پرداختند.
یکی از بخش‌های جذاب این دیدار صحبت‌های دوستانه بازیگران این مجموعه شامل پژمان بازغی، الهام حمیدی،کامران تفتی و سارا صوفیانی در خصوص شرایط این روزهای کاری در رسانه ملی بود که معاون امور استان هاي صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با سعه صدر به موارد مختلف مطرح شده پاسخ داد.
همچنین در بخش دیگری از این بازدید دکتر دارابی به تغییرات ایجاد شده در شیوه کاری معاونت امور استان ها و توجه بیشتر این معاونت به ساخت آثار نمایشی متناسب با فرهنگ خانواده‌های ایرانی خبر داد و اشاره کرد که تاکنون چندین استان برای مشارکت در ساخت مجموعه‌های تلویزیونی فاخر اعلام آمادگی کرده‌اند که بزودی شرایط ساخت آنها با توجه به نظر مساعد رئیس رسانه ملی فراهم خواهد شد.
در پایان این بازدید امیرحسین شریفی تهیه‌کننده «روزهای بیقراری» ضمن تشکر از حمایت بی دریغ مدیران معاونت امور استان ها از تلاش‌های بی وقفه عوامل و بازیگران این مجموعه تشکر و قدردانی کرد و دکتر دارابی نیز ابراز امیدواری کرد تا این مجموعه در زمان پخش که احتمال زیاد پائیز خواهد بود با توجه به قصه و مضمون جدید آن با استقبال مطلوب مخاطبان مواجه شود.