جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید سرزده معاون امور مجلس و استان ها از مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید سرزده معاون امور مجلس و استان ها از مرکز البرز

معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی عصر روز دوشنبه 8 دی ماه به صورت سرزده از صدا و سیمای مرکز البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، در پایان این بازدید که سه ساعت به طول انجامید، حجت الاسلام موسوی مقدم در گفتگویی صدا و سیمای مرکز البرز را به لحاظ سرعت تولید برنامه و فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم برای راه اندازی شبکه های استانی صدا و سیما رکورد دار دانست.

معاون امور مجلس و استان ها از تلاش برای افزایش و بهبود امکانات این مرکز به منظور افزایش تولیدات رادیو - تلویزیونی خبر داد و افزود: در مدت کوتاه تاسیس، این مرکز توانسته است با مدیریت جهادی و بهره گیری از نیروی انسانی حرفه ای و مشارکت هنرمندان استانی رشد و تولیدات قابل توجهی داشته باشد به طوری که از روزهای آغاز راه اندازی این مرکز در بیشتر ساختارهای برنامه سازی اقدام به تولید با کمترین امکانات موجود، کرده است.

موسوی مقدم با اشاره به این موضوع که استان البرز مینیاتوری از اقوام ایرانی است، اضافه کرد: با توجه به این موضوع، باید تولیداتی شایسته این تنوع قومی تهیه شود و می توان از پتانسیل های تمام مراکز به خصوص تهران در این استان استفاده کرد.

وی گفت: برخی از استان ها نیازی به تولید در همه بخش های برنامه سازی ندارند اما این مرکز باید در تمام ساختارها تولید داشته باشد که برای تحقق این امر ضرورت دارد امکانات این مجموعه را ارتقا دهیم.

alt

وی در پایان با توجه به اهمیت اطلاع رسانی گفت: پس از افزایش امکانات مورد نیاز، لازم است بخش های خبری مرکز افزایش یابد.