جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

بازدید مدیران رسانه ملی از مراحل ضبط سریال «پرواز پروانه ها» - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیران رسانه ملی از مراحل ضبط سریال «پرواز پروانه ها»

بازدید مدیران رسانه ملی از مراحل ضبط سریال «پرواز پروانه ها»

 

رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صداوسیما با حضور در مرکز زنجان از مراحل ضبط سریال پرواز پروانه ها بازدید کرده و ضمن قدردانی از تلاش های طاقت فرسا و شبانه روزی عوامل دست اندرکار تهیه این سریال ، بر آماده سازی به موقع این سریال تاکید کرد.
آقای فاطمی در بازدید از این سریال در حال تولید گفت: سالانه در حدود 40 سریال در استان ها تولید می شود که عمدتا  با بودجه طبقه ب  تولیدات از محل اعتبارات استان تولید می شود و تعدادی از سریال های طبقه الف هم با حمایت مرکز سیمای استان ها تولید می شود که «پرواز پروانه ها» هم یکی از این سریال هاست.
وی با اظهار رضایت از روند تولید این سریال گفت: تجربه مدیرکل و همکاران معاونت سیمای مرکز ، کارگردان و تهیه کننده باعث شده تا مراحل تولید این سریال زودتر از موعد انتظار به مراحل پایانی اش نزدیک شود.
«پرواز پروانه ها » عنوان سریالی اجتماعی است که این روزها در زنجان تولید می شود و در 26 قسمت 40 دقیقه ای به کارگردانی احسان صادقی جهانی و تهیه کنندگی علیرضا ظریف در صدا وسیمای مرکز زنجان در حال ساخت است و به معضلات روز اجتماعی از جمله اعتیاد و قاچاق می پردازد.
بیش از 130 بازیگردر«پرواز پروانه ها » ایفای نقش می کنند که 20 نفر از آنان بازیگران مطرح کشور هستند.مجید مشیری، رامین راستاد، امیرمحمد زند، شراره درشتی، خشایار راد، امیر حسین صدیق و ثریا قاسمی از بازیگران شاخص این سریال هستند.
مراحل ضبط این سریال تاکنون 60 درصد از فیلمبرداری خود را پشت سرگذاشته و طبق فیلمنامه قسمت هایی از آن در اجتماع حسینیه اعظم زنجان ضبط شده و قرار است این سریال 26 قسمتی 35 دقیقه ای بعد از اتمام مراحل ضبط و تدوین دی ماه امسال از قاب شبکه یک به روی آنتن برود .