جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازدید مدیران مرکز گلستان از پشت صحنه "سریال بازگشت" - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیران مرکز گلستان از پشت صحنه "سریال بازگشت"

بازدید مدیران مرکز گلستان از پشت صحنه

 

مدیر کل صدا و سیما و معاونین مرکز به همراه فرمانده سپاه نینوای گلستان  از  پشت صحنه "سریال بازگشت" و روند تولید آن بازدید و با عوامل و بازیگران مجموعه گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیر کل صدا و سیما ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به هنرمندان کشورمان که در این سریال ایفای نقش می کنند افزود: ساخت این سریال بر اساس تفاهم نامه ای که با سپاه نینوای استان در خصوص برگزاری اجلاسیه  4000 شهید گلستان در حال ساخت می باشد.
عبدالحسینی در ادامه اظهار داشت:شبکه استانی گلستان به زودی چندین سریال، تله فیلم و فیلم مستند و ... درباره زندگی شهدا را کلید خواهد زد؛ آثاری که به زندگینامه  شهدایی همچون اسداله پور، خسروی ودیگر شهدای عزیز 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم استان می پردازد.
وی در پایان  پرورش و بکارگیری از نیروهای مستعد و جوان استان در اینگونه سریال ها و مستندات را نیاز مرکز برشمرد و در این راستا بر تربیت و بهره گیری از این ظرفیت تاکید و سفارش نمود .
در ادامه فرمانده سپاه نینوای گلستان در خصوص ساخت این سریال ها و مستندات در استان گفت: دفاع مقدسی که هشت سال طول کشید و علاوه بر صدمات جبران ناپذیری که به کشورمان وارد کرد، نتایج مثبتی چون افزایش عزت و اقتدار میهن را نیز به دنبال داشته و با بازگو کردن و نشان دادن آن به نسل جوان نتایج درخشانی را شاهد خواهیم بود.
سردار صادقی در پایان تصریح کرد: در نمایش زندگی سرداران جنگی صرفا نباید به بعد نظامی و چریکی آنها پرداخت، بلکه با نمایش وجوه عارفانه و عاشقانه این بزرگان در رفتار فردی و زندگی شخصی، به همه ابعاد شخصیتی آنها توجه کرد.
این سریال با حضور رضا پور شیرازی و قاسم زارع  و هنرمندان گلستانی برای پخش ازسیمای استان و شبکه های سراسری تولید می شود.