جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل بودجه سازمان از مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیرکل بودجه سازمان از مرکز اردبیل


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، منوچهر زاکانی در جریان بازدید از ایستگاه تلویزیونی کوه‌سنگر و برخی از پروژه‌های زیرساختی صدا و سیما در اردبیل که به همراهی کارشناسان فرهنگی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری انجام شد، اظهار داشت: ما به یقین از تولیدات برنامه‌ها با طبقه فاخر و انیمیشن حمایت می‌کنیم و بخش اعظمی از اعتبارات را به این حوزه اختصاص داده‌ایم.

وی ضرورت تکمیل و تجهیز پروژه‌های عمرانی استان‌های مختلف کشور را ضروری توصیف کرد و افزود: با ابلاغ بودجه سال 91 از سوی دولت و به تبع آن رسانه ملی نیز فعالیت‌های زیرساختی خود را تقویت کرده و تلاش می‌کند با تجهیز و تکمیل این مجموعه‌ها آثار ارزشمندی را ارایه کند.

زاکانی ضرورت تکمیل و راه‌اندازی استودیوهای صدا و سیما به شکل مدرن و مجهز را خاطر نشان کرد و ادامه داد: استودیوهای صدا و سیمای مرکز اردبیل در بخش رادیویی و تلویزیونی به سرعت تکمیل می‌شود و سعی می‌کنیم با همراهی کارشناسان فرهنگی معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور کارها و برنامه‌های اولویت‌دار را مورد ارزیابی قرار دهیم.

مدیرکل بودجه سازمان صدا و سیما تصریح کرد: با بازدیدی که از زیرساخت‌های مرکز صدا و سیمای اردبیل و فعالیت دوستان در امور زیرساختی و ارتباطی این مرکز داشتیم به این نتیجه رسیده‌ایم که در توسعه شبکه‌های ملی باید هم بر بودجه‌های دولتی صدا و سیما و هم بودجه‌های اختصاصی این مجموعه یک توجه و بازنگری دقیقی صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با تاکید رئیس سازمان صدا و سیما بخشی از توجه ما به استان‌های مختلف در تقویت جبهه خلق و تولید آثار فاخر است که سعی کردیم گزارش‌های مثبتی را نیز در این زمینه به مسئولان امر ارایه داده تا آنها در تخصیص 100 درصد اعتبارات همت و تلاش وافی داشته باشند.

مدیرکل بودجه سازمان صدا و سیما اضافه کرد: صدا و سیما در کنار حمایت از تولید آثار فاخر در بخش‌های رادیویی و تلویزیونی سعی دارد به گونه‌ای از حوزه زیرساختی حمایت کند تا در فرصت کوتاه همه هموطنان بتوانند از برنامه‌های شبکه‌های متنوع صدا و سیما متناسب با ذایقه خودشان استفاده کنند.

زاکانی در پایان سخنان خود تنوع برنامه‌های تولیدی صدا و سیما و همچنین تقویت شبکه‌های استانی و تازه راه‌اندازی شده را از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار در سال‌جاری برشمرد و بیان کرد: رسانه ملی سعی می‌کند فراتر از یک مجموعه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی رضایت مخاطب و جلب نظر آنها را در اهم موضوعات و تکالیف خود قرار دهد. 

alt

alt