جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل روابط عمومی سازمان از مرکز خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیرکل روابط عمومی سازمان از مرکز خراسان رضوی


صدا و سیمای خراسان رضوی با توجه به حضور زائران بسیار  قابلیت و ظرفیت قطب خبری شدن را دارد.

این مطلب را سید تقی سهرابی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل روابط عمومی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین نهاوندی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی بیان داشت و  افزود: وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و حضور میلیونی زائرین در شهر مقدس مشهد و انعکاس حضور این خیل عظیم از مشتاقان، باعث افزایش تلاش همکاران در مرکز خراسان رضوی شده است. سهرابی با بیان اینکه در این دیدار با مشکلات و کمبودهای مرکز خراسان رضوی از نزدیک آشنا شده، از ارائه گزارش کامل این سفر به ریاست سازمان در  جهت صدور تصمیمات مؤثر برای رفع موانع موجود در زمینه های گوناگون در این مرکز خبر داد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین نهاوندی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز  با تشکر از حضور مدیر کل روابط عمومی سازمان در مرکز خراسان رضوی، با اشاره به ورود سالیانه 25 میلیون زائر به شهر مقدس مشهد، برنامه سازی برای این حجم از مسافرین و همچنین مجاورین را بسیار خاص و با ظرافت دانست. ایشان به تولید و پخش 21 هزار ساعت برنامه در این شبکه خبر داد و افزود: در سال گذشته 5 تله فیلم و 11 ساعت تولید انیمیشن در این مرکز انجام شده است. مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با اشاره به درخواست شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در مناسبت های خاص از جمله اعیاد و شبهای قدر برای ارتباط مستقیم، خواستار نگاه ویژه ریاست سازمان به مرکز خراسان رضوی شد.

 شایان گفتن است سهرابی در ادامه حضور خویش در صدا و سیمای خراسان رضوی از بخشهای  مختلف فنی، مالی و خبر دیدار و با مدیران و معاونین این واحدها دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک با فعالیت همکاران در این بخش ها آشنا شد. 

  alt

alt