جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل مرکز زنجان از مراحل تولید تله فیلم « من و خودم یهویی» - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیرکل مرکز زنجان از مراحل تولید تله فیلم « من و خودم یهویی»

بازدید مدیرکل مرکز زنجان از مراحل تولید تله فیلم « من و خودم یهویی»

 

مدیرکل مرکززنجان به اتفاق تنی چند از معاونین و مدیران مرکز با حضور در پشت صحنه تله فیلم «من و خودم یهویی» ضمن بازدید، در جریان روند تصویربرداری این فیلم تلویزیونی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، آقای لطیفی در جمع عوامل و بازیگران این تله فیلم ، تولید برنامه های فاخر را عامل مهمی در جهت کسب رضایت مخاطبان و اشتغال جامعه هنری استان دانست.

رئیس رسانه استانی پرداخت به موضوعات مهم و اساسی جامعه در قالب طنز را از جمله محورهای برنامه سازی رسانه استانی دانست که با اقبال مخاطبان مواجه شده است.

وی فرهنگ بومی و هنر های دستی استان را غنی برشمرد و افزود: استفاده از لوکیشن هایی که به نوعی تبلیغ کننده میراث فرهنگی، مشوق گردشگری و عامل اشتغال در این حوزه است، اولویت این فیلم داستانی است.

آقای لطیفی پرداخت غیرمستقیم به صنایع دستی استان مانند صنعت سنتی مسگری، چارق دوزی و ملیله سازی در کنار بهره گیری از هنرمندان باتجربه بومی را از دیگر شاخصه های این اثر تلویزیونی برشمرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهم و اصلی در این تله فیلم ، پرداخت ظریف و هنرمندانه به موضوع مهم کم آبی و مصرف صحیح و بهینه منابع آب و دغدغه این موضوع برای آیندگان ، با نگاه فانتزی می باشد، اظهار داشت : این تله فیلم از مصوبات مرکز سیمای استان ها بوده و به سفارش این مرکز در حال ساخت می باشد که قرار است تا پایان بهمن ماه سالجاری برای پخش آماده شود.

 تله فیلم من و خودم یهویی، داستان طنز فردی بنام صفرعلی است که در اواخر دوره قاجاریه درصدد سفر در تاریخ با استفاده از ماشین زمان است. صفرعلی که در زمانه خود بزرگترین مشکل را کم آبی و خشکسالی می داند سوار بر ماشین زمان به سال1398 می رسد و ..... اتفاقاتی رقم می خورد که تماشای این تله فیلم را برای مخاطبان جذاب خواهد کرد.