جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل نگهداری ساختمان و تاسیسات از مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیرکل نگهداری ساختمان و تاسیسات از مرکز اردبیل

مهندس قربانی مدیر کل نگهداری ساختمان و تاسیسات، به همراه مهندس مداح مدیر امور هماهنگی نمایندگی های استانی این اداره کل، به منظور بررسی مشکلات صدا و سیمای مرکز اردبیل در بخش ساختمان و تأسیسات، به این استان سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این سفر ضمن بازدید از سایت های مختلف، مشکلات و نواقص تاسیساتی، ساختمانی و برودتی مرکز اردبیل مورد بررسی قرار گرفت و جهت مرتفع شدن پاره ای از این مشکلات مهندس قربانی قول مساعد دادند.

همچنین مدیر کل نگهداری ساختمان و تاسیسات سازمان با همراهی آقای مددی مدیر کل مرکز و معاون اداری و مالی این مرکز، ضمن دیدار با همکاران واحد نگهداری ساختمان و تاسیسات، از مراکز تاسیساتی، موتورخانه مرکزی، نیروگاه، کانال ارتباطی تاسیساتی نفررو، استودیو جدید تلویزیونی ، استودیوی سوله ای، اتاق برق، خانه های سازمانی، اتاق یو پی اس و سایر نقاط، بازدید و در مورد توسعه و نگهداری بخش هایی از تاسیسات مرکز و خانه های سازمانی راهکارهای لازم را ارائه کردند.

در پایان مهندس قربانی در جلسه ای صمیمانه با همکاران واحد، مستمع مشکلات و نظرات ایشان  بوده و به بررسی و حل آنها پرداختند. 

alt


alt