سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بازدید مدیر کل بازرسی سازمان از مرکز کردستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیر کل بازرسی سازمان از مرکز کردستان

مدیر کل بازرسی سازمان به همراه قائم مقام و تعدادی از همکاران این حوزه در بازدیدهای ادواری خود از مرکز کردستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: حجت الاسلام اربابی فر در جلسه شورای مدیران مرکز ضمن تقدیر از زحمات مدیر کل مرکز کردستان در طول سال های مدیریت در رسانه، توان بالا، جدیت و استفاده از نیروهای توانمند را عامل موفقیت مدیریت مرکز کردستان دانستند.

ایشان در ادامه فرمودند با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص زبان و فرهنگ کردی و توجه خاص معظم له به کردستان خوشبختانه صدا و سیمای مرکز کردستان توجه بسیار خوبی به موضوع داشته و توانسته است دشمنان را از رسیدن به اهداف خود ناکام بگذارد.

در ابتدای جلسه نیز مدیر کل و معاونین مرکز هر کدام گزارشی از وضعیت و عملکرد مرکز ارائه نمودند، علی نژاد مدیر کل مرکز با تقدیر از توجه سازمان به مراکز، ارتقاء ساعت پخش شبکه به 24 ساعت را علیرغم مشکلات و کمبودها کاری بسیار ارزشمند و مهم در جهت توجه به زبان و فرهنگ کردی به عنوان یکی از فرهنگ های اصیل ایران دانستند و یادآور شدند با همت همکاران هم اکنون 75 درصد استان زیر پوشش دیجیتال و 95 درصد جمعیت شهری نیز از سامانه دیجیتال استفاده می کنند.

alt