سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

بازدید مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی از پشت صحنه تله فیلم آوازهای مادری ام - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی از پشت صحنه تله فیلم آوازهای مادری ام

بازدید مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی از پشت صحنه تله فیلم آوازهای مادری ام

 

مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی به همراه معاون سیمای شبکه سهند و مسئول گروه فیلم وسریال از پشت صحنه تله فیلم "آوازهای مادری ام " بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید این پروژه قرار گرفت .

سید محسن لطیفی در این بازدید با اشاره به تولیدات مختلف معاونت سیما گفت : با توجه به تعهدی که شبکه در حوزه سیما و کارهای مستند دارد ، سعی بر این است هر ۶ ماه ، یک کار نمایشی برای مخاطبان تولید شود چرا که این یکی ازخواسته های همیشگی مخاطبان شبکه سهند بوده است.    

مدیر کل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در این بازدید به رویکرد جدید معاونت امور استان ها و توجه بیشتر این معاونت به تولید مجموعه هایی متناسب با فرهنگ خانواده‌های ایرانی خبر داد وافزود : پرداختن به موضوع آسیب های اجتماعی ،اقتصاد مقاومتی و بحث اعتیاد از جمله موضوعاتی است که در تله فیلم آوازهای مادری ام به آن پرداخت شده است که ان شاءالله سعی بر این است این تله فیلم از شبکه های سراسری پخش شود.

نویسنده – تهیه کننده و کارگردان حسن نجفی ، تصویربردار و نورپرداز علی آب پاک ، صدابردار حسن سلمانی ، تدوینگر علیرضا سلمان پور ، مدیرتولید فرزین ریحانی و  حمیرا ریاضی ـ ناصر هاشمی ـ وحیده صحرانورد ـ رضا آب پاک و اشتری از بازیگران تله فیلم آوازهای مادری ام هستند.

لطیفی به طراحی و ساخت سریال های " روزهای بیقراری  ۲" ، سریال جلال و  سریال فاخر شهید تجلایی اشاره نمود که کارهای طراحی و نگارش آنها در حال اتمام است.

وی همچنین خاطر نشان کرد که در سال گذشته و جاری بیش از 2 برابر تعهد نمایش کار داستانی در شبکه تولید شده است .

تله فیلم اجتماعی آوازهای مادری ام داستان زنی به نام مارال را روایت می کند که همسر او دچار اعتیاد است . مارال بخاطر حفظ بنیان خانواده و تامین امورات زندگی دست به کارهای سخت از جمله مسافر کشی می کند. سرقت ماشین مارال او را در معرض مشکلات عدیده ای قرار می دهد و....