سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

بازدید مدیر کل صدا و سیما از پشت صحنه تله فیلم نبض نگاه - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیر کل صدا و سیما از پشت صحنه تله فیلم نبض نگاه

بازدید مدیر کل صدا و سیما از پشت صحنه تله فیلم نبض نگاه

 

منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما به همراه قائم مقام و جمعی از معاونین و مدیران مرکز گلستان از پشت صحنه تله فیلم نبض نگاه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیما ضمن قدردانی و تشکر از تلاش های گروه سازنده، پیرامون روند ساخت تله فیلم، در خصوص مراحل پیشرفت قصه با داریوش منتظری تهیه کننده و سید مجتبی اسدی پور کارگردان این تله فیلم گفت وگو کرد.
منتظر حجت در ادامه  با اشاره به اولویت‌های کار رسانه ملی، بر مباحث جذب مخاطب، رونق تولید و فرهنگ اشاره کرد و افزود : در فیلمنامه این تله فیلم  به موضوعات مهمی چون : وحدت و تقریب اقوام و مذاهب، با نگاهی به معضلات اجتماعی و نگاه جامعه به زنان سرپرست خانوار این سرزمین و ایثار گری مادرانه می پردازد؛ موضوعی که شاید خیلی از بانوان مان در گیر این حواشی باشند.
وی اظهار داشت: در این تله فیلم  در کنار بازیگران بومی استان که سرمایه عظیم رسانه هستند از توانمندی بازیگران ملی هم استفاده می‌شود در این تله فیلم می توان بار دیگر قصه های واقعی زندگی را در آن یافت.
مدیر کل صدا و سیما در خصوص پیش بینی استقبال خانواده ها از این تله فیلم بیان داشت: ان شاء الله «نبض نگاه» از جمله تله فیلم هایی جذاب ما خواهد بود و امیدوارم در ادامه روند تولید و پخش چنین تله فیلمی که توفیق تقدیم آن را به مردم عزیزمان یافته ایم؛ شاهد محکم تر شدن بنیان خانواده ها و تربیت نسل جوان باشیم.
منتظر حجت در پایان تصریح کرد: ما باید بکوشیم به خانواده ای که امروز در جهان معاصر دستخوش آسیب ها و چالش هایی چند قرار گرفته آرامش دهیم و معتقدیم مهمترین کاری که باید انجام داد این است که خانواده را بر سر نقش های موثر و طبیعی خودش بازگردانیم.
نبض نگاه داستان بیوه زنی به نام سیمین است که برای نجات فرزندش (نوید) که در حادثه تصادف ناخواسته به زندان افتاده مجبور می شود قتل دنیا زن دوم کمالی را به گردن بگیرد تا کمالی دیه 600 میلیونی نوید را بپردازد و او را آزاد کند و نوید بعد از آزادی با کمک نگین (دختر کمالی) به دنبال آزاد کردن مادرش می رود و ادامه داستان ...
تله فیلم نبض نگاه با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه های سراسری به نمایش درآید. فاطمه گودرزی، حشمت آرمیده، رحمان مقدم، صادق یزدانی، پریا حیدری، عباس قاسمی، حمیدرضا زرگرانی و رقیه اسلانی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می کنند.