سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

بازدید مدیر کل پژوهش استان ها از مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیر کل پژوهش استان ها از مرکز گلستان

در جلسه ای که با حضور مدیر کل پژوهش استان ها و خارج از کشور سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با مدیر کل صدا و سیما ی گلستان در خصوص تحقیق و پژوهش در برنامه سازی های مرکز به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، مدیر کل صدا و سیمای گلستان ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های پژوهشی مرکز با بیان اینکه امروز حمله به ارزش‌ها و فرهنگ و اندیشه ملت به ویژه جوانان در صدر کینه‌توزی دشمنان قرار گرفته است، اظهار داشت: امروز باید با تدبیر و کسب آموزش‌های لازم در رسانه راه‌های نفوذ دشمن را شناخت و تدابیر لازم برای مقابله با این تهدیدها اندیشیده شود.

 عبدالحسینی پژوهش در رسانه را مهم خواند و تصریح کرد: تهیه‌کنندگان باید بر اساس پژوهش به برنامه‌سازی بپردازند و پژوهشگران هم باید با شناخت نیازهای رسانه‌ای پژوهش‌های خود را به زبان رسانه نزدیک کنند.

در ادامه این جلسه مدیرکل پژوهش استان‌ها و خارج از کشور سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر و تشکر از صدا و سیمای استان در خصوص تحقیق و پژوهش افزود: در امر برنامه سازی تحقیق و پژوهش را سرلوحه کار خود قرار دهید تحقیق و پژوهش شجاعت رسانه ای را به دنبال دارد و این شجاعت با عقل و تدبیر  نیز اعتماد مردم به برنامه ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

alt

منصف پور با تاکید بر کیفی شدن آموزش‌ها نسبت به گذشته بیان داشت  آموزش از موارد مهم فعالیت‌های رسانه است که باید تداوم داشته باشد.

همچنین ایشان بازدیدی از واحد آموزش و پژوهش مرکز داشته و در نشست صمیمی با همکاران واحد، مباحثی از قبیل طرح های پژوهشی، نظر سنجی ها و همچنین ضرورت پژوهش های برنامه ای مورد بررسی قرار گرفت .