جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بازدید معاونان سازمان از پیشرفت ساختمان جدید مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید معاونان سازمان از پیشرفت ساختمان جدید مرکز گیلان

علی عسگری معاون توسعه و فناوری و حسن تقدس نژاد معاون اداری مالی سازمان از روند ساخت ساختمان جدید تولید و پخش صداوسیمای مرکز گیلان بازدید کردند.

تقدس نژاد معاون اداری مالی سازمان در بازدید از این پروژه با تأکید بر هزینه های نگهداری ساختمان کنونی و کمبود فضای کار در سایت قدیم اظهار امیدواری نمود با مشارکت استان در تأمین بخشی از اعتبارات، این پروژه مهم بزودی به اتمام برسد.

علی عسگری معاون توسعه و فناوری رسانه پس از شنیدن گزارش وضعیت پیشرفت این پروژه از بخش هاي مختلف ساختمان درحال ساخت بازديد نمود و اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم با یاری خداوند بزودی مشکل مالی این پروژه مرتفع شود تا با تلاش و سرعت بخشیدن در پیشرفت ساخت ساختمان جدید صدا و سیمای مر کز گیلان به جایگاهی در شأن مردم استان برسد.

محسن نصرپور مدیر کل مرکز گیلان با تاکید بر افزایش برنامه ها و تولیدات مرکز و ضرورت بکارگیری تجهیزات جدید افزود: لازم است هر چه سریعتر جهت ارتقاء کیفی تولیدات مرکز ساختمان جدید که چند استودیو در آن طراحی شده به اتمام برسد. وی افزود: موفقیت هر چه بیشتر مرکز نیازمند توجه مسوولین سازمان و استان و تأمین اعتبارات مورد نیاز رسانه استانی می باشد.

وی گفت: پروژه ساختمان جدید به متراژ 8500 ( هشت هزار و پانصد )متر و دارای 7 استودیوی رادیویی و تلویزیونی می باشد . 

alt

alt