سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

بازدید معاون امور استان ها از بخش های مختلف صدا و سیمای اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید معاون امور استان ها از بخش های مختلف صدا و سیمای اردبیل

بازدید معاون امور استان ها از بخش های مختلف صدا و سیمای اردبیل

 

دکتر دارابی از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز اردبیل بازدید و به صورت مستقیم و با کارکنان و مدیران گفتگو کرد.

 معاون امور استان های رسانه ملی پس از بازدید از مرکز، در جلسه شورای معاونین و مدیران صداوسیمای مرکز اردبیل بر ضرورت بررسی اعتبار لازم برای پوشش کامل شبکه سبلان در استان تاکید کرد و گفت: امیدوارم به زودی  شاهد رفع این مشکل در استان اردبیل باشیم.

دکتر دارابی با تاکید بر رسالت مهم رسانه به ویژه در استان های مرزی اظهار داشت: بخش برون مرزی صداوسیمای مرکز اردبیل باید تقویت شود و ما شاهد تولید برنامه‌های اثرگذار باشیم.

وی توجه و تمرکز بر مزیت های استانی از جمله زبان محلی را از دیگر لازمه های موفقیت شبکه های استانی عنوان کرد و گفت: یکی از مباحث مهم , ارتباط شبکه های استانی با مسئولین استان ، دانشگاه ها و مراکز علمی ، دینی و استفاده از ظرفیت های استان است.

در ادامه این جلسه ملا احمدی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اردبیل نیز با تاکید بر ضرورت توجه بر محتوا در صداوسیما، کار در رسانه را کار جمعی و مشارکت خرد ها دانست و افزود: با توکل برخدا و با ایجاد مشارکت گسترده از ظرفیت نخبگان، فرهیختگان و همه کسانی که بتوانند در پیشبرد اهداف کمک  رسانه باشند استفاده خواهیم کرد.

در این جلسه همچنین مددی مدیرکل اسبق صداوسیمای مرکز اردبیل نیز ضمن آرزوی موفقیت برای آقای ملا احمدی اظهار داشت: برخی از مشکلات ساختاری از جمله کم بود نیروی انسانی، کم بود و فرسودگی تجهیزات و مهتر از همه مشکلات مالی از مهمترین موانع صدا و سیمای اردبیل بود که امیدوارم با تلاش های آقای ملا احمدی شبکه سبلان به جایگاه واقعی و در شان خود برسد.