جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

بازدید معاون امور استان ها از مرز بین المللی مهران - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید معاون امور استان ها از مرز بین المللی مهران

بازدید معاون امور استان ها از مرز بین المللی مهران

 

دکتر دارابی معاون امور استان ها به همراه جمعی از مسولان استان ایلام از پایانه مرزی مهران بازدید کرد و در جریان تمهیدات و برنامه های رسانه استانی برای اربعین 95 قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام ؛ در این بازدید که مدیرکل و معاونین صدا وسیمای مرکز ایلام هم حضور داشتند ، دکتر دارابی از گیت های ورودی و خروجی و محل استقرار گروه های خبری و تولیدی صدا و سیمای مرکز ایلام در پایانه مرزی مهران بازدید کرد .
در این بازدید شیروی مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام گفت : با برنامه ریزی صورت گرفته سه گروه خبری و چند گروه تولیدی و مستند ساز کار تهیه و تولید گزارش و ارتباط زنده با شبکه ای استانی ، ملی و بین المللی را بر عهده می گیرند .
در این بازدید مسولان شهرستان مهران با اشاره به پیش بینی 96 گیت و نصب دیوارهای بتنی برای ساماندهی ورود و خروج زوار گزارش از اقدامات انجام شده در مرز به ویژه اقدامات فرهنگی و تبلیغی ارائه کردند .
دکتر دارابی معاون امور استان ها همچنین در جریان بازدید پایانه مرزی مهران با حضور در جمع دانشجویان اعزامی دانشگاه های تهران مستقر در موکب های پایانه ، حضور و فعالیت این جوانان را در راستای ترویج فرهنگ حسینی دانست و گفت : حرکت جوانان متعهد در خدمت رسانی به زوار و انجام فعالیت های فرهنگی در نقطه صفر مرزی و نزدیکترین نقطه به عتبات عالیات مقدس است .