سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

بازدید معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان از صدا و سیمای مرکز کیش - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان از صدا و سیمای مرکز کیش

بازدید معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان از صدا و سیمای مرکز کیش

بازدید معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان از صدا و سیمای مرکز کیش

معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان صدا و سیما به همراه تنی چند از مدیران ستادی ضمن دیدار با امام جمعه جزیره کیش ، از صدا و سیمای مرکز کیش بازدید کرد.

معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان صدا و سیما در این دیدار با تاکید بر استقلال سازمان صدا و سیما و به ویژه صدا و سیمای مرکز کیش ، از کمک ها و تعامل سازنده  امام جمعه کیش تشکر و قدردانی کرد و تاکید نمود: قرار گرفتن کیش در دروازه تهاجم فرهنگی رسانه های معاند لزوم برنامه سازی های غنی و پر محتوا را دوچندان ساخته است.

مهدی مجتهد گفت: بروز برخی مشکلات و کمبودهای منابع مالی، صدا و سیما را به سمت برنامه سازی مشارکتی البته با حفظ استقلال و رعایت اصول حرفه ای سوق داده است که می تواند موجب توسعه شود.

معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان صدا و سیما هدف از سفر خود را بررسی وضع موجود صدا و سیمای مرکز کیش از نزدیک بیان کرد و گفت: امیدواریم با تعامل بیشتر با سازمان های موجود در کیش راه برای توسعه بیشتر این مرکز فراهم شود.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تشکر از فعالیت های برنامه سازی صدا و سیمای مرکز کیش گفت: مجموعه صدا و سیمای کیش یکی از سازمان های مهم کیش است که باید به لحاظ تجهیزات و محتوا هم از سوی سازمان صدا و سیما و هم از سوی ارگان های مختلف کیش به ویژه سازمان منطقه آزاد تقویت شود تا بتواند به عنوان سازمانی الگو در کشور مد نظر برنامه سازان قرار گیرد.

مدیر کل صدا و سیمای کیش هم در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه امام جمعه کیش از مجموعه صدا و سیما و تشکر از حضور مسئولان ارشد صدا و سیما در جزیره به بیان وضعیت فعلی صدا و سیمای مرکز کیش پرداخت .

محمد قاریان پور در خصوص پروژه جدید مرکز افزود: در بحث ساخت مرکز جدید باید مجموعه ای ساخته شود که در خور صدا و سیما و همینطور جزیره کیش باشد.

بازدید از مجموعه جدید مرکز کیش، سایت ها و زمین های متعلق به مرکز و شرکت در جلسه برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز کیش از برنامه های دیگر معاون برنامه ریزی و مالی سازمان صدا و سیما و هیئت همراه بود.