جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بازدید معاون رسانه ملی از ستاد انتخابات امور استان‌های صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید معاون رسانه ملی از ستاد انتخابات امور استان‌های صدا و سیما

معاون امور استان‌های صدا و سيما در نخستین ساعات رأی‌گیری امروز از ستاد انتخابات این معاونت بازدید کرد.

بازدید معاون رسانه ملی از ستاد انتخابات امور استان‌های صدا و سیما
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی در نخستین ساعات شروع اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با حضور در ستاد انتخابات این معاونت، از نزدیک روند پوشش سراسری و گزارش‌های مربوط به حماسه بزرگ ملت ایران را مورد ارزیابی قرار داد.
وی همچنین در ادارات کل صدا،  نظارت و برنامه‌ریزی، مركز سيماي استان ها و شبکه «شما» نیز حضور یافت تا اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده برای پوشش گسترده این دوره از انتخابات را بررسی کند.
دکتر دارابی در جریان این بازدید‌ها با بیان اینکه 29 اردیبهشت امسال هم از آن روزهایی است که مردم ما حماسه‌ای دیگر را رقم خواهند زد گفت: 29 اردیبهشت امسال روزی دیگر برای نمایش اقتدار، استقلال و آزادي است.
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما خاطرنشان کرد: امروز روز حماسه است و ٤٠ شبكه راديويي، ٣٣ شبكه استاني به همراه شبكه شما آمدند تا روایت‌گر این شکوه و اقتدار باشند.
وی افزود: مردم اقصی نقاط کشورمان نیز بار دیگر رأی آری به نظام اسلامی دادند و از آغازین لحظات فرآیند اخذ رأی در حوزه‌های منتخب حضور یافتند به طوری که تصاویر صف‌های طویل کسانی که شناسنامه‌ به دست آمده‌اند تا در تعیین سرنوشت خود دخیل باشند، زینت‌بخش همه شبکه‌های استانی شده است.
دكتر دارابی با بیان اینکه مدیران و كاركنان  مراکز مختلف صدا و سیمای استان‌ها نیز از صبح زود آماده انعكاس این حماسه‌آفرینی هستند عنوان کرد: نخستین تصاویر و گزارش از لردگان در استان چهار محال و بختیاری آن هم در ساعت 4 صبح مخابره شد؛ پرسنل رسانه ملی در جای جای این سرزمین نورانی، تا آخرین ثانیه‌های زمان قانونی اخذ رأی در شعب منتخب حاضر خواهند بود و حضور ملت ایران را منعكس می‌کنند.