سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بازدید نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از مرکززنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از مرکززنجان

بازدید نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از مرکززنجان

 

آیت الله دولابی، نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان خبری با حضور در صدا و سیمای مرکز زنجان از بخش های مختلف این مرکز بازدید و از نزدیک در جریان امور مربوط به تولید و پخش برنامه های مختلف قرار گرفت.

وی سپس در جمع شورای مدیران مرکز با اشاره به تغییر ماهیت دشمنی معاندان با نظام اسلامی تصریح کرد: حجم گسترده فعالیت دشمنان در عرصه رسانه، نشان دهنده این موضوع است که ما درگیر یک جنگ نرم تمام عیار در بخش های اعتقادی و فرهنگی هستیم.

وی با تاکید بر جایگاه رسانه ملی در جبهه فرهنگی انقلاب افزود: امروز مدیران و برنامه سازان صداوسیما ادامه دهندگان راه همان جوانانی هستند که در عرصه های دفاع از عزت و شرف ایران اسلامی جان پاکشان را فداکردند و در عصر حاضر هم علیرغم هجمه ها و تهمت ها، و با وجود کمبود ها، عاشقانه و خالصانه در جبهه تقابل با تهاجم فرهنگی دشمن فعالیت می کنند.

آیت الله دولابی ضمن قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان رسانه ملی و به ویژه صداوسیمای مرکز زنجان گفت : به درستی که کارکنان رسانه ملی امروز در خط مقدم جبهه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان اسلام قرار داشته و در این راستا نیز علی رغم مشکلات فراوان خوب عمل کرده است و میزان بیننده 77 درصدی شبکه استانی اشراق موید این ادعاست که مردم استان از عملکرد قابل تقدیر رسانه استانی رضایت دارند .

مدیرکل مرکز در این دیدار با ارائه گزارشی از روند تولید برنامه های مختلف در حوزه های سیما، صدا و خبر ترویج دین و اخلاق را دو محور اصلی فعالیت رسانه استانی بیان کرد.

آقای صفری با اشاره به دشواری های رقابت رسانه ای در عصر حاضر افزود: پرداخت به محتوا در مسیر جلب نظر مخاطبان عمده ترین شاخصه برنامه های مرکز زنجان است و در این راه تمام مصالح جامعه و نظام رعایت می شود.

مدیرکل مرکز با اشاره به گستردگی اقدامات جبهه معاند نظام اسلامی در ده ها شبکه ماهواره ای و فضای مجازی تصریح کرد: صدا و سیما بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب در خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن است و لازم است تمام دستگاه های فرهنگی و دلسوزان انقلاب و اسلام در این مسیر یاریگر رسانه ملی باشند.