سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بازدید نماینده مردم قزوین از مستند خاطرات یک بالکن - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید نماینده مردم قزوین از مستند خاطرات یک بالکن

بازدید نماینده مردم قزوین از مستند خاطرات یک بالکن

 

نماینده ی مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در بازدید از تولید مستند تلویزیونی «خاطرات یک بالکن» بر لزوم توجه به رسانه برای تولید آثار فاخر تأکید کرد.
دراین بازدید آقای داود محمدی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی موجود در استان گفت: باید حمایت های لازم از رسانه صورت گیرد تا تولیدات فاخر در رسانه ساخته شود.
آقای محمدی همچنین ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از رسانه، به شرایط فرهنگی کشور اشاره و بر ضرورت حمایت از رسانه تأکید کرد و گفت: این امر باید با عزم جدی نمایندگان و مسئولان استان بویژه استاندار محقق گردد.
آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم در این بازدید با اشاره به تولید مستندهای فاخر تلویزیونی دراین مرکز و ضرورت استمرار این رویه برای معرفی شخصیت ها، مفاخر، علما و دانشمندان، ظرفیت ها و توانمندی های استان تأکید کرد و خواستار حمایت مسئولان استان برای تخصیص اعتبار جهت تولید این محصولات شد.

آقای معصومی فر همچنین روند تولید مستندهای فاخر صداوسیمای مرکز قزوین و سیاست های رسانه ی ملی را دراین حوزه تشریح کرد.

گفتنی است مستند تلویزیونی «خاطرات یک بالکن» اتفاقات و فراز و نشیب هایی که در گذر زمان برای میدان آزادی قزوین (سبزه میدان) رخ داده را از بالکن خانه ای قدیمی و تاریخی بازسازی و برای مخاطبان بیان می کند.
مستند «خاطرات یک بالکن» به نویسندگی،تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی محمودی و پژوهش محمدحسن سلیمانی در 1 قسمت 30 دقیقه ای در حال حاضر مراحل تولید را پشت سر می گذارد.