سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بازگشت در شبکه هامون - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازگشت در شبکه هامون


سریال 30 قسمتی «بازگشت» در شبکه هامون تولید می‌شود.

این سریال را سید مهدی هاشمی تهیه می‌کند و رضا خداداد بیگی کارگردانی آن را به‌عهده دارد. هاشم عطار نیز به عنوان مشاور کارگردان و مدیر تصویربرداری در این سریال حضور دارد.

داستان بازگشت درباره فاطمه و مصطفی که سال‌هاست در انتظار داشتن فرزند هستند، فاطمه که دوست دارد مادر شود راه‌های مختلف درمان را تجربه می‌کند اما مصطفی که از این وضعیت خسته شده شروع به پرخاشگری با فاطمه می‌کند. حاج داود پدر زن و شریک مصطفی از بی اعتنایی مصطفی به فاطمه ناراحت می‌شود و درگیری لفظی بین آنها اتفاق می افتد، سلیمان دایی مصطفی که قبلا ورشکست شده و دلیل ورشکستگی خود را حاج داود می‌داند از  قهر بین  حاج داود و مصطفی سو‌ء استفاه می‌کند  تا  از حاج داود انتقام بگیرد.

برخی از عوامل سازنده این سریال عبارتند از: مدیر صدابرداری: احمد اردلان، نویسنده: احسان کاظمی، بازنویسی فیلم‌نامه: مهدی افشار قهرمانی، طراح صحنه و لباس:  محمود رضا گنجعلی، طراح گریم: محمد رضا گل افشار، ناظر کیفی:  محمد جواد فولادی، تدوین: مرتضی صفامنش، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: علیرضا اسد بکی: مدیر تولید: امیر نوری، منشی صحنه: مژگان قاضی‌زاده مشاور محلی: محمد مهدی سالارپور، بازیگران: چنگیز نارویی، علی انصافجو ، میثم لحاک، سهیلا سرابندی، آناهیتا ریسباف، محسن نوری، مینا دلیری، غلامرضا گنجعلی، توران یاقوتی  و...

alt

alt