سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

بازید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از شبکه دنا - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از شبکه دنا

بازید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از شبکه دنا

بازید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از شبکه دنا

آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور در رسانه استانی از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد بازدید کرد.

استودیو تازه تاسیس تولید سیما، استودیو خبر، پخش سیما، استودیو تولید صدا از جمله بخش های بود که ایشان از آن بازدید کرد.

آیت الله ملک حسینی همچنین در نشستی با حضور مدیر کل صدا و سیما و معاونین مرکز با اشاره به جایگاه رسانه استانی در ارتقا فرهنگ عمومی جامعه از اقدامات و مدیر کل صدا و سیما و کارکنان شبکه دنا در بخش های مختلف قدردانی کرد.

وی با اشاره به اقدامات صدا و سیما در دهه پر فروغ فجر و راهپیمایی 22 بهمن و حضور پر شور مردم در این جشن انقلابی گفت:شبکه دنا همچون سال های قبل توانست ضمن ارائه مناسب خدمات نظام مقدس جمهوی اسلامی در این استان، بخوبی شور و حضور مردم در مراسم جشن انقلاب در 22 بهمن را نشان دهد و نقش خود را  ایفاکرد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد همچنین با اشاره به انتخابات 7 اسفند و نقش شبکه استانی دنا در ایجاد شور و اشتیاق در بین مردم افزود: مردم استان کهگیلویه وبویراحمد در همه صحنه های و رویداد ها پای کار بوده اند و از انقلاب خویش دستاورد های آن دفاع کرده اند.

دکتر افشار نیا مدیر کل صدا و سیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد هم در این نشست با اشاره به اقدامات صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد در دهه مبارک فجر گفت:در این مدت ضمن نمایش رویدادهای قبل از انقلاب در قالب های مختلف ، تمام دستگاه های اجرایی استان فعالیت ها و اقدامات خود را بویژه در مناطق محروم انجام داده اند در بخش های مختلف رادیو، تلویزیون و خبر به مردم گزارش دادند.

مدیر کل صدا و سیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد همچنین گفت: برای انتخابات 7 اسفند برنامه های متنوعی در رسانه استانی پیش بینی شده است که مهمترین آنها ضبط و پخش برنامه نامزد های انتخابات خبرگان رهبری می باشد.