سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

باشگاه مخاطبان وب‌ سایت مرکز اردبیل راه اندازی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

باشگاه مخاطبان وب‌ سایت مرکز اردبیل راه اندازی شد

صدا و سیمای مرکز اردبیل با هدف برقراری تعاملات چند جانبه بين مخاطب و رسانه و افزایش رضایت مندی مخاطبان و دریافت بازخورد مخاطبان به صورت لحظه ای و ارائه خدمات متنوع به مخاطبان هدف اقدام به راه اندازی باشگاه مخاطبان کرده است.

در باشگاه مخاطبان وب سایت صدا و سیمای مرکز اردبیل امکان ثبت نام و عضویت در وب سایت، عضویت در خبرنامه، آخرین دیدگاه ها و نظرات مخاطبان، ارسال سوژه و ایده توسط مخاطبان، برای کاربران فعال شده و علاقمندان می‌توانند در گفتگوهای تالار نیز شرکت نمایند. لینک های بهترین برنامه‌های صدا و سیما، تولیدات موسیقی، بهترین برنامه‌های تولیدات ویژه، جدول پخش روزانه و هفتگی برنامه ها صدا و سیما، نتایج مسابقات برنامه های رادیویی و تلویزیونی، فرکانس‌های رادیویی و تلویزیونی، نظرسنجی، تالار گفتگوی موضوعی و سؤالات متداول  از اجزای مهم این باشگاه هستند که کاربران می توانند با مراجعه به آدرس وب سایت صدا و سیمای مرکز اردبیل، از امکانات باشگاه مخاطبان وب سایت نیز بهره مند شوند و همچنین اعضای اين باشگاه می توانند با شرکت در نظرسنجی ها، ارسال پیشنهادات، انتقادات، ایده ها و ... صدا و سیمای مرکز اردبیل را در تحقق اهداف خود یاری کرده و علاوه بر آن از امتیازات مربوطه نیز برخوردار شوند.

alt

باشگاه مخاطبان وب‌ سایت صدا و سیمای مرکز اردبیل امکانات جنبی دیگری از قبیل رتبه‌بندی کاربران در سطح منطقه و کشور، ارسال اخبار خاص و پیام‌های مناسبتی برای اعضای باشگاه، ارسال پیام تبریک برای روز تولد اعضای باشگاه، انعکاس پخش آثار دریافتی از مخاطبان در برنامه‌های روتین و یا خاص رادیویی و تلویزیونی را برای مخاطبان این رسانه فراهم ساخته است.

وب ‌سایت صدا و سیمای مرکز اردبیل از جمله رسانه‌های مجازی پرمخاطب و طراز اول کشور در بین مراکز استان ها است که چندین بار از سوی اداره کل اطلاعات و برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی سازمان مورد تقدیر قرار گرفته  است. باشگاه مخاطبان وب سایت صدا و سیمای مرکز اردبیل به همت و تلاش همکاران حوزه نظارت و برنامه ریزی مرکز در مورخ 92/9/4 راه اندازی شده است.