سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

بافق هم صاحب دفتر خبری شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

بافق هم صاحب دفتر خبری شد


با حضور مدیر کل صدا وسیمای مرکز یزد، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار بافق، معاون اطلاعات و اخبار صداو سیمای مرکز یزد، مسئول امور خبر شهرستان های صداوسیمای مرکز یزد و جمعی از مسئولان محلی بافق دفتر نمایندگی خبر صداوسیمای مرکز یزد در شهرستان بافق افتتاح شد.

دفتر خبر شهرستان بافق در یکی از واحد های مربوط به آموزش و پروش واقع در منازل سازمانی تعمیر و تجهیز شده است.

این تجهیزات شامل دوربین فیلمبرداری، عکاسی، باکس کامل مونتاژ و … است که برای افتتاح این دفتر مبلغ ۶۰ میلون تومان از سوی فرمانداری و شرکت سنگ آهن مرکز بافق هزینه شده است .

مدیرکل صدا وسیمای استان یزد هم در این نشست شورای اداری شهرستان بافق از راه اندازی دفتر خبر شهرستان بافق خبر داد و افزود: این شهرستان دارای ظرفیتهای ارزشمندی در بخش های معدنی، ریلی، آثار باستانی، مشاهیر، منابع تصویری، نخیلات و کشاورزی است که باید از طریق این دفتر خبری در قالب تهیه فیلم، برنامه های تولیدی به استان و کشور ارائه شود.

سیدحسن آسایش اعتبار هزینه شده در دفتر خبر بافق را افزون بر ۶۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این مبلغ با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی و فرمانداری این شهرستان تامین و پرداخت شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه کشورمان از دیرباز تا کنون مورد هجمه فرهنگی قرار گرفته است تاکید کرد: باید برای مقابله با جنگ نرم و تبلیغات شوم دشمن که اعتقادات و باورهای دینی ما را نشانه رفته به صورت همه جانبه تلاش کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت ۳۴۰ ماهواره در دنیا اشاره کرد و افزود: هر کدام از این ماهواره ها می تواند بیش از دو هزار کانال تلویزیونی را پوشش دهد.

آسایش همه برنامه هایی را که از کانالهای ماهواره ای ارائه می شود را مخرب دانست و گفت: کانالهای پخش کننده فیلم ها، موسیقی، مد وحتی ورزشی هم از زن به عنوان ابزار برهنگی استفاده کرده و بر ترویج فرهنگ منحط غرب می پردازد.

آسایش ۲۲۰ کانال را مختص رژیم صهیونیستی خواند و گفت: این رژیم غاصب با در اختیار داشتن دو ماهواره اختصاصی، تبلیغات شوم ضد اسلام و نظامهای اسلامی خود را گسترش داده است.

ایشان با اشاره به اینکه اینها تیرهای فرهنگی مخرب است که دشمن پرتاب کرده است افزود: دشمن مهاجم در چارچوب این اقدامات تخریب کننده ی خود با در نظر گرفتن همه ذائقه، پیر وجوان و زن وکودک را هدف هجمه فرهنگی قرارداده است.

alt

alt