سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بالابان، کبوتر با کبوتر و پلاگ مهمان آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

بالابان، کبوتر با کبوتر و پلاگ مهمان آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی بالابان، کبوتر با کبوتر و پلاگ از تولید صدا و سیمای مراکز بوشهر، خراسان رضوی و چهارمحال بختیاری 9 و 10 خرداد از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، تله فیلم «بالابان» به تهیه کنندگی و کارگردانی سیدرضا صافی محصول شبکۀ استانی سیمای مرکز بوشهر پنج شنبه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود.

شاهین نوجوانی هیجده ساله و ساکن بندر بوشهر است. او که سالها پیش پدرِ محیط بانش را در مواجهه با قاچاقچیان پرنده از دست داده، اکنون به واسطه مشکلات و شرائط پیچیدۀ زندگیِ خانوادگی، بر سر یک دوراهی وفاداری به شغل پدر یا پا گذاشتن در راه قاتلین قرار گرفته است. تلاش شاهین در رویاروئی با طبیعت و حوادث خشنِ پیرامونش، ماجراهای این فیلم را رقم می زند.

تله فیلم کبوتر با کبوتر به تهیه کنندگی و کارگردانی علی خزاعی فر که در سیمای مرکز خراسان رضوی تهیه و موفق به کسب امتیاز 90 از کمیته ارزیابی مرکز سیمای استان ها شده است جمعه 10 خرداد ماه ساعت 13 از شبکه "شما" پخش می شود.

alt

فیلم در واقع سه داستان جداگانه را دنبال می کند، داستان خانم احتشام؛ داستان سعید و همسر فقیرش و داستان قاسم و خواهر سعید. آدم های این سه داستان در پایان به نحو دلنشینی به یکدیگر مرتبط می شوند.

در این فیلم حسین طاهری (پدر قاسم) کیوان صباغ (قاسم) سعید ولیزاده (سعید) و خانم ها مرجان علوی (زن برادر قاسم)، ندا کوهی (همسر سعید) و سه قلعه گی (مادر سعید) ایفای نقش می کنند. همچنین خانم الهه شه پرست (خواهر سعید) و پروانه معصومی (خانم احتشام ) به عنوان هنرپیشه مهمان حضور خواهند داشت.

همچنین تله فیلم پلاگ به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد در صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری تهیه و تولید شده که جمعه 10 خرداد ساعت 18:10 از شبکه شما پخش می شود.

اين تله فيلم بخشي از افتخارآفريني و تلاش خستگي ناپذير مهندسان جوان كشور را در مسير خود کفايي و انعكاس جلوه اي از توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني به تصوير مي كشد.

تله فیلم پلاگ بر اساس یك داستان واقعی ساخته می‌شود و روایتگر آبگیری پیش از موعد سد كارون 4 در سال 89 است كه مشكلاتی را به همراه دارد و با تلاش مهندسین كشور، یك افتخار ملی بدست می‌آید.

گفتنی است: حسن جوهرچی، جعفر دهقان، میر طاهر مظلومی، شهرام ابراهیمی، اکبردانیالی، مصطفی عبد المحمدی و… در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

alt

alt