جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹

بایدها و نبایدها در انیمیشین «هاکِن نکِن» - صفحه محتوایی خبر

 

 

بایدها و نبایدها در انیمیشین «هاکِن نکِن»

بایدها و نبایدها در انیمیشین «هاکِن نکِن»

 

مجموعه انیمیشن «هاکِن نکِن» (انجام بده انجام نده) در 13 قسمت دو دقیقه‌ای با هدف تولید انیمیشن‌های طنز به منظور نشان دادن رفتارهای درست به مردم برای اولین بار به همت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز مازندران تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «هاکِن نکِن» قصد دارد وارد جزییات زندگی مردم شود و رفتارهایی که ندانسته سبب تأثیرگذاری بر تفکر عموم مردم می شود را شناسایی کرده و آنان را از نتایجش آگاه سازد. مسائل و مشکلاتی در جنبه‌های مختلف زندگی مانند مسائل مربوط به محیط زیست، جنگل‌خواری، قاچاق چوب، عدم رعایت قوانین راهنمایی رانندگی، مصرف بی‌رویه آب و برق و گاز، عدم آگاهی از نحوه درست تربیت فرزند، رفتارهای فردی نامناسب مانند دروغ، غیبت کردن و.. از جمله مواردی است که نیاز به آموزش‌دادن دارد. بر همین اساس رسانه باید مردم را آگاه سازد چه بهتر که این آگاهی‌سازی از طریق انیمیشن و به صورت طنز باشد تا تأثیرگذاری بیشتری نیز داشته باشد.

این مجموعه با نویسندگی و کارگردانی ندا دیوزاد لشکناری در فضای مجازی صدا و سیمای مرکز مازندران در حال ساخت می‌باشد و امیددارد که بتواند تأثیر مثبتی برروی مخاطبان خود بگذارد.