حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷

با حضور دکتر دارابی؛ از 40 سال فعالیت‌ مستمر حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

با حضور دکتر دارابی؛ از 40 سال فعالیت‌ مستمر حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد

با حضور دکتر دارابی؛ از 40 سال فعالیت‌ مستمر حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد

 

در نشست توسعه و تحول مدیران کل مراکز استان‌های صدا و سیما از فعالیت مستمر رسانه‌ای حجت‌الاسلام قرائتی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها نشست توسعه و تحول مدیران مراکز استانی صدا و سیما با عنوان «مدیریت کارآمد، رسانه روزآمد» به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.

حجت الاسلام قرائتي كه ميهمان اين نشست بود طي سخناني فعاليت شبكه هاي استاني را در سراسر كشور بسيار مهم و با ارزش خواند و گفت: با توليدات جذاب و كوتاه بايد معارف اسلامي و به خصوص قرآن را به خوبي به نوجوان و جوانان معرفي كرد.

وي با تفسير بخش هاي مختلفي از قرآن كريم از مديران كل صدا و سيما خواست تا با استفاده از ساختارهاي مختلف به خصوص نمايشي به زبان محلي آثار جذاب قرآني توليد نمايند.

در پايان اين نشست و با حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیما، از 40 سال فعالیت‌های مستمر حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد.

دکتر دارابی بعد از اهدای لوح تقدیر این نشست به حجت‌الاسلام قرائتی، در سخنانی با اشاره به تداوم چندین دهه برنامه درس‌هایی از قرآن با حضور این استاد برجسته کلام وحی در تلویزیون، وی را الگویی برای روحانیون جوان در توجه به معارف بلند قرآن کریم دانست.

گفتنی است: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از ماه‌های نخست بعد از پیروزی انقلاب اسلامي به بیان نکات اخلاقی فردی و اجتماعی که از قرآن و روایات برداشت شده می‌پردازد.