جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

با حضور دکتر دارابی صورت گرفت ؛ اهدای احکام مدیران جوان مرکز سیمای استان‌ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

با حضور دکتر دارابی صورت گرفت ؛ اهدای احکام مدیران جوان مرکز سیمای استان‌ها

با حضور دکتر دارابی صورت گرفت ؛ اهدای احکام مدیران جوان مرکز سیمای استان‌ها


در نشستی با حضور معاون رسانه ملی، احکام مدیران جوان مرکز سیمای استان‌ها اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، در نشستی با حضور دکتر دارابی احکام مدیران جوان در مركز سيماي استان ها اهدا شد.
در این نشست که با حضور مدیران مرکز سیمای استان‌ها برگزار شد، دکتر دارابی با اشاره به رویکرد جوان‌گرایانه در معاونت امور استان‌ها اظهار کرد: بی شک با بهره‌گیری از نیروهای جوان که دارای خلاقیت و انگیزه بالایی هستند، می‌توانیم به اهداف چشم‌انداز بلندمدت دست یابیم.
وی افزود: جوانان انقلابی و متخصص که دارای تعهد و انگیزه بالایی هستند، مسیرهای کوتاه‌تر و موفق‌تری را برای نیل به اهداف معاونت در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامی طی می‌کنند.
معاون امور استان‌های صدا و سیما با بیان اینکه استفاده از جوانان نتایج بسیار خوبی در روند فعالیت‌ها به دنبال دارد گفت: جوان‌گرایی یکی از شیوه‌های مدیریت در دوران دفاع مقدس بود به طوری که فرماندهان ایرانی بیشتر از بین جوانان انتخاب می‌شدند، همان فرهنگ در مدیریت امروز جامعه نیز بکار می‌آید به ویژه در دورانی که جنگ نرم و رسانه‌ای دشمنان علیه جمهوری اسلامی با شدت در جریان است و در این جبهه هم نیازمند افسران و فرماندهان جوان هستیم.
وی ادامه داد: حضور جوانان مومن وانقلابى در كنار مديران و كارشناسان باتجربه و متخصص راه مهمى براى انتقال تجربه و سپردن مسئوليت به جوانان در راستاى كادرسازى و جانشين‌پرورى است.
دارابی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تدوین و اجرایی شدن برنامه‌های جدید در سیمای مراکز خاطرنشان کرد: مخاطبان شبکه‌های استانی با توجه به در اختیار بودن فضای مجازی، قدرت انتخاب دارند بنابراین باید با برنامه‌های جدید و نوآوری در تولید محتوا، سلایق مختلف را گردهم آورد و محتوای رسانه‌ای در خوری برای آنها تدارک دید.
گفتنی است در این نشست از محمدرضا شريفي مديركل طرح و توليد كه به افتخار بازنشگي نائل شدند تكريم شد و همچنين فرشيد شكيبا، محمد امين شبيه‌خواني، محمد باقر اعلمي و امير خان محمدي به ترتيب به عنوان قائم مقام، مدير ارزيابي، مدير تامين و آرشيو، مدير برنامه‌هاي تركيبي (ج، د) مرکز سیمای استان‌ها، احکام خود را دریافت کردند.