سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

با حضور مدیران ستادی، برگزیدگان صدای چهارمحال و بختیاری تقدیر شدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

با حضور مدیران ستادی، برگزیدگان صدای چهارمحال و بختیاری تقدیر شدند

در مراسمي از عوامل برنامه ساز شبكه استاني صداي چهارمحال و بختياري كه سال گذشته جايگاه سوم را بين مراكز صدا و سيما كسب كردند، تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري: مديركل صدا و سيماي مركز استان در اين مراسم كه با حضور قائم مقام معاونت امور استان ها، مديركل صداي استان هاي سازمان صدا و سيما، استاندار چهارمحال و بختياري، تعدادي از مسئولان محلي و خانواده هاي كاركنان صداي مركز استان برگزار شد، گفت: صداي مركز چهارمحال و بختياري در سال 90 از لحاظ ميانگين امتياز ارزيابي برنامه ها در ستاد با 14 پله رشد نسبت به سال قبل از آن در رتبه سوم كشور  قرار گرفته است.

حجت الله رحيم زاده با اشاره به اينكه شبكه استاني صداي مركز چهارمحال و بختياري همچنين در ارزيابي تعداد عوامل موفق برنامه ها در ستاد، رتبه سوم و از نظر تعداد برنامه هاي موفق، رتبه دوم را بين مراكز كشور به خود اختصاص داده است، افزود: اين واحد در ارزيابي برنامه هاي صدا بر حسب حرفه، رتبه چهارم نويسندگي، رتبه چهارم گويندگي، رتبه اول گزارشگري و رتبه سوم صدابرداري را بين مراكز استاني صدا و سيما كسب كرده است.

alt

وي همچنين در ادامه گفت: همكاران اين واحد سال گذشته با توليد آثار فاخر و جذاب به جشنواره هاي مختلف ملي و بين المللي راه يافتند و  شش رتبه برتر را در اين سال از جشنواره هاي مختلف كسب كردند.

رحيم زاده تأمين تجهيزات نوين و راه اندازي سامانه ديجيتال اتوماسيون صدا براي تسهيل فعاليت هاي كاركنان صداي مركز و بهبود كيفيت توليدات را از جمله خدمات ارائه شده در سال گذشته بيان و خاطرنشان كرد: راديوي استان با جذب مخاطب 40 درصدي كه نزديك دو برابر متوسط كشوري است جايگاه مناسبي در شاخص هاي مهم ارزيابي بين ساير مراكز استاني دارد.

ابوالفضل معصومي فر، مديركل صداي استان ها نيز در اين مراسم با تشكر از تلاش كاركنان راديوي استان چهارمحال و بختياري و اشاره به سختي و حساسيت كار رسانه شنيداري و هنر و ظرافت تصويرسازي در ذهن مخاطب در قالب ارتباط كلامي افزود: خوشبختانه شبكه استاني صداي چهارمحال و بختياري با رويكرد پرداختن به زمينه هاي نياز جامعه مخاطب و برنامه سازي براي همه گروه هاي سني و اقشار جامعه با توليد و پخش برنامه در راستاي كيفي سازي، انجام كار تخصصي و حرفه اي و كسب رضايتمندي مخاطبان تلاش رو به رشدي انجام داده است كه نتيجه آن كسب رتبه برتر سوم بين مراكز استاني است.

در پايان اين مراسم كه كاركنان راديو برنامه هاي شاد و مفرحي را در آن برگزار كردند، از عوامل موفق شبكه استاني صداي مركز چهارمحال و بختياري تجليل و قدرداني شد.

alt

alt