جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

با حضور معاون امور استان ها ، نشست قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز بین المللی مهران برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

با حضور معاون امور استان ها ، نشست قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز بین المللی مهران برگزار شد

با حضور معاون امور استان ها ، نشست قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز بین المللی مهران برگزار شد

 

با حضور دکتر دارابی معاون امور استان ها ، جمعی از مسئولان و روسای کمیته های ستاد اربعین استان ، مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز ایلام نشست قرارگاه رسانه ای اربعین در پایانه مرزی مهران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي ايلام ؛ دکتر دارابی معاون امور استان ها در این نشست با اشاره به نقش آفرینی مردم ولایتمدار استان در دفاع مقدس و مهمان نوازی در اربعین گفت : اربعین مانور بزرگ و دریای بیکران دلها و بزرگترین حماسه استانی در کره زمین است .
وی با تقدیر از مسئولان استان در اربعین 94 و تجلیل از نقش صداو سیمای استان در انعکاس مناسب شور حضور دلدادگان حسینی در اربعین گفت : با توجه به اینکه به واسطه لطف آقا ابا عبدالله الحسین استان ایلام و مسیر ایلام به مهران به کارگاه سازندگی تبدیل شده باید به مسئولان استان دست مریزاد بگوئیم .
در این نشست شیروی مدیر کل صدا وسیمای مرکز ایلام با اعلام اینکه این مرکز با برگزاری جلسات مختلف آماده انعکاس حماسه اربعین در شبکه های ملی و فراملی است تاکید کرد : با حمایت و همراهی مسئولان استان و بسیج امکانات شرایط برای حضور پررنگ ایلام در شبکه های سراسری و بین المللی فراهم است .
در نشست قرارگاه رسانه ی اربعین ، رستمی مشاور استاندار در امور پیگیری های ویژه ، حجت الاسلام ولدبیگی امام جمعه و ناصری فرماندار مهران با تشریح شرایط حال و گذشته مهران تاکید کردند : اگر امروز نام مهران جهانی شده و تعداد زوار و شرکت کنندگان در حماسه اربعین از 90 هزار در سال 90 به بیش از سه میلیون نفر در سال 94 رسید نتیجه و ثمره مدیریت عالی صدا و سیما و پردازش هنرمندانه برنامه های این مرکز در معرفی مردم استان به عنوان خادم الحسین بوده است .