جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

با حضور معاون امور استان ها گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 5 و مدافع حرم در زاهدان - صفحه محتوایی خبر

 

 

با حضور معاون امور استان ها گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 5 و مدافع حرم در زاهدان

با حضور معاون امور استان ها گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 5 و مدافع حرم در زاهدان

 

با حضور دكتر علي دارابي معاون امور استان هاي سازمان صدا و سيما یادواره شهدای عملیات کربلای 5 و شهدای مدافع حرم سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها دكتر علي دارابي در این مراسم گفت: دشمنان نظام از لحظه پیروزی انقلاب برای ضربه زدن به این نظام تمام تلاش خود را انجام داده اند.
دارابی افزود: جوانان باید در همه حوزه های کشور به صورت انقلابی فعال باشند و از دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی به خوبی پاسداری کنند.
معاون امور استان هاي سازمان صدا و سيما با اشاره به برنامه هاي شبكه هاي استاني در چهل سالگي انقلاب اسلامي تصريح كرد: ٧٠ شبكه راديويي و تلويزيوني در سراسر کشور برنامه هاي متعددي براي به تصوير كشيدن دستاوردهاي انقلاب پخش مي كنند.

وي يكي از اقدامات شبكه هاي استاني را توليد ١٣٠ مستند براي شهداي مدافع حرم عنوان كرد و افزود: ما تلاش مي كنيم تا علاوه بر زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا ويژگي ها و اقدامات ارزنده آنها را در رسانه بيشتر به مردم عزيزان معرفي كنيم.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نيز دراین یادواره گفت: شهدای دفاع مقدس برای پاسداری از انقلاب اسلامی گوش به فرمان امام خمینی (ره) بودند و در این زمان هم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری، راه گشای کشور در برابر دشمنان است.
سردار گشتاسبی افزود: دشمنان انقلاب بدانند که پرچم اسلام ناب محمدی(ص) برای همیشه در جهان برافراشته می ماند.
در این مراسم از کتاب شهدای عملیات کربلای 5 و مستند شهدای مدافع حرم تولید صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان رونمایی و از خانواده های شهدای مدافع حرم، عملیات کربلای 5 و جانبازان قدردانی شد.