حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

با دبیر خانه دائمی میتوان افراد مستعد را شناسایی کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

با دبیر خانه دائمی میتوان افراد مستعد را شناسایی کرد

با دبیر خانه دائمی میتوان افراد مستعد را شناسایی کرد

 

برگزاری جشنواره تولیدات استانی فرصتی است تا برنامه‌سازان با  تلاش مضاعف و صرف  وقت گامی در جهت  شکوفایی و ایجاد خلاقیت و نوآوری در برنامه‌سازی‌ها بردارند و با ارزیابی برنامه‌سازان بتوان این هنرمندان را به یک بلوغ تجربی و کاری رساند.

می‌توان با فعال نگه داشتن دبیرخانه این جشنواره در طول سال و استفاده از داوران با تجربه و مطالعه دقیق و مستمر، افراد توانمند در رشته‌های مختلف هنری را شناسایی و از همه ظرفیت‌های انسانی در استان‌ها برای تقویت کیفی تولیدات استفاده کرد.

می‌توان با ارزیابی‌های دقیق نقاط ضعف و قوت برنامه‌ها را شناسایی کرد و با دادن خط مشی و راهنمایی  در جهت پیشبرد کار از استعدادهای هر استان برای بالا بردن کیفیت برنامه‌ها بهره گرفت.

توجه ویژه به هنرمندان می‌تواند آنها را به خودباوری برساند از این رو برگزاری چنین جشنواره‌هایی گام مهمی در جهت ایجاد انگیزه برای تولید آثار کیفی، متناسب با شناخت استانی هر رسانه است.

در چنین نشست‌هایی هنرمندان با شناخت اصول برنامه‌سازی گام مهمی در جهت ارتقای کیفی آثار استانی  برمی‌دارند و فیلمسازان انگیزه بیشتری برای ارتقای کیفیت برنامه‌ها پیدا می‌کنند و در عین حال با حضور در این جشنواره در کنار یکدیگر تجربه خوبی برای ادامه راهی که در پیش دارند، کسب می‌کنند و البته برگزاری جشنواره این فرصت را به فعالان عرصه هنر می‌دهد تا با حضور و شناخت و تعامل و کسب تجربه در سال‌های آینده کارهای بهتری را ارائه دهند و این خود موجب ارتقای کیفی و کمی برنامه‌های می‌شود.

علی رامک - مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز