سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

با شب نشینی، شب یلدا ی "شما" به صبح می رسد - صفحه محتوایی خبر

 

 

با شب نشینی، شب یلدا ی "شما" به صبح می رسد


فیلم های تلویزیونی شب نشینی و خان ننه تولید صدا و سیمای مراکز خراسان شمالی و آذربايجان‌ غربي پنج شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

تله فیلم شب نشینی به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی مهدی شفیعی در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی تولید شده است که پنج شنبه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود. 

تله فیلم شب نشینی 25 لوکیشن دارد که لوکیشن های این تله فیلم در شهر بجنورد، روستاهای مهنان، درکش مانه، سملقان و رباط عشق گرمه می باشد.

در خلاصه داستان این تله فیلم آمده است: شب نشینی از زنگ انشاء که  بهانه ای می شود برای رجعت به دوران گذشته دو نوجوان  که صبح و در مدرسه با هم دعوا کرده اند و باید شب هنگام (در میهمانی ) به خانه یکدیگر بروند، آغاز می شود و این دیدار محملی برای یاد کردن رسم شب نشینی است که در ادامه ماجراهای جذابی رقم می خورد.

در این تله فیلم بازیگرانی مانند علیرضا فیروزه، فاطمه دلیریساولی، اکبر گریوانی، محمد علی آشوب, اکبر علیزاده جمال و ... به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین تله‌‌ فيلم خان ننه به تهيه‌كنندگي و كارگرداني حامد خيري‌مطلق در صدا و سيماي مركز آذربايجان‌غربي ساخته شده است که هموطنان می توانند این تله فیلم را جمعه ساعت 13  از شبکه شما تماشا کنند.

داستان تله‌‌فيلم «خان ننه» درباره شهريار، استاد ادبيات دانشگاه است. او روزي تصميم مي‌گيرد براي ديدن مادربزرگ خود عازم روستاي محل تولدش شود....

شمسي فضل‌اللهي، رها خداياري، ژيلا اصلاني، ماهرخ رفيع‌زاده، خسرو پاياب، عباس سرودي‌پيژن و بابك لطفي بازيگراني هستند كه در اين تله‌فيلم بازی کرده اند.

ديگر عوامل سازنده اين فيلم عبارتند از: مدير فيلمبرداري: پيمان عباس‌زاده، صدابردار: علي مظفري، دستيار كارگردان و برنامه‌ريز عليرضا سعيد هارويان، منشي صحنه: بيتا خداداد، طراح لباس: سحر گوران، مدير توليد: حميدي، طراح گريم: بهمن ولي‌پور.

alt

alt