جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بخش خبری 13:30 در شبکه تابان راه اندازی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

بخش خبری 13:30 در شبکه تابان راه اندازی شد

بخش خبری 13:30 به بخش های خبری سیما در معاونت اطلاعات و اخبار مرکز یزد اضافه شد.

سید حسن آسایش مدیر کل صدا و سیمای یزد در گفتگو با روابط عمومی این مرکز با اعلام اینکه از اول آذر ماه سال جاری یک بخش خبری دیگر به بخش های خبری سیما، در معاونت اطلاعات و اخبار افزوده می شود گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و انعکاس به موقع اخبار به ویژه رویدادهای شهرستان ها، معاونت اطلاعات و اخبار مرکز یزد اقدام به راه اندازی یک بخش خبری تلویزیونی نموده است.

وی با توجه به اهمیت اخبار شهرستان ها بیان نمود: این بخش به خبرهای شهرستان های استان می پردازد و روزانه دو شهرستان اخبار منطقه خود را اطلاع رسانی می کنند. در این بخش خبری چهار دقیقه به هر شهرستان اختصاص داده شده است که می توانند تحولات یک هفته ای شهرستان خود را در قالب یک باکس خبری ارائه نمایند.

 وی گفت در واقع این یک فرصت برای شهرستان هاست که خبرهای منطقه خود را اعم از رویدادهای فرهنگی، ورزشی، هنری و ... معرفی نمایند. و یک گزارش ویژه در این بخش خبری به هر شهرستان اختصاص داده شده است.

alt

آسایش از مهمترین ویژگی این بخش خبری را حضور پر رنگ شهرستان ها بیان نمود و گفت: تا کنون دو دفتر خبری در شهرستان های اردکان و بافق راه اندازی شده است و امیدواریم که با همت مسئولین و مردم هشت دفتر خبری دیگر را در شهرستان های استان یزد راه اندازی کنیم.

شایان ذکر است که معاونت اطلاعات و اخبار با راه اندازی این بخش جدید خبری تلویزیونی، در ساعتهای 13:30، 16:45، 20:45 و 22:45 برای مخاطبان اخبار پخش می نماید.