سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

برادران زمین و برکت دوباره درخشیدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

برادران زمین و برکت دوباره درخشیدند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان احمد نیک کار معاون سیمای این مرکز خبر از موفقیت دو اثر تولیدی این شبکه در جشنواره فیلم تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی داد و گفت: با تلاش و همت برنامه سازان این شبکه دو اثر از تولیدات سیمای مرکز سمنان موفق به دریافت جایزه از نخستین جشنواره فیلم تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شد .

وی افزود: مستند برادران زمین به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد صنگوری دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم بخش تولیدات صنعتی را از آن خود کرد و مستند برکت هم به تهیه کنندگی احمد خراسانی و کارگردانی مهدی مرادی حقیقی موفق شد دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم بخش آسایش و اقتصاد خانواده را به نام خود رقم زد .

این گزارش می افزاید: مستند برادران زمین قبلا" جایزه بهترین فیلم مستند جشنواره فیلم های صنعتی را کسب کرده بود و مستند برکت نیز علاوه بر دریافت چندین جایزه داخلی توانست در جشنواره بین المللی یاهورینا در کشور بوسنی و هرزگوین بین 80 اثر از 25 کشور جهان، جایزه بزرگ  و تندیس طلایی بهترین فیلم جشنواره را دریافت نماید .

لازم به ذکر است نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه  «سال تولید حمایت از کار و سرمایه ایرانی» با حضور بیش از 400 اثر از ۲۳ تا ۲۵ اسفند ماه امسال در شهر سده لنجان اصفهان برگزار  شد.

alt