جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

برترین‌های همایش مدیران شبکه‌های تلویزیونی استان‌ها مشخص شدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

برترین‌های همایش مدیران شبکه‌های تلویزیونی استان‌ها مشخص شدند

برترین‌های همایش مدیران شبکه‌های تلویزیونی استان‌ها مشخص شدند

برترین‌های همایش مدیران شبکه‌های تلویزیونی استان‌ها مشخص شدند

در بخش «ارزیابی عملکرد»، استان‌های خراسان رضوی، سمنان و اصفهان به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند، همچنین مراکز استانی سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد نیز به دلیل ارتقا چشمگیر رتبه عملکرد مورد تشویق قرار گرفتند.

در بخش «تعامل با شبکه سراسری شما» نیز مراکز استانی اصفهان، یزد، خراسان رضوی، فارس و چهارمحال و بختیاری رتبه‌های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

پنج رتبه‌ برتر از نظر عملکرد مهندسی جدول پخش نیز به ترتیب نصیب مراکز استانی کردستان، مازندران، قزوین، مهاباد و فارس شد.

همچنین به ترتیب اولویت سه مرکز سیمای استانی یعنی خوزستان، کرمانشاه و آبادان نیز به دلیل عملکرد مناسب در هفته دفاع مقدس مورد تجلیل قرار گرفتند.

تجلیل از صدا و سیمای استان‌های یزد، زنجان، کرمان، فارس و ایلام به ترتیب رتبه های اول تا پنجم ، بر اساس عملکرد مثبت آنها در دهه محرم امسال صورت گرفت.

در ادامه مراکز کرمانشاه در حوزه فیلم و کلیپ، همدان انیمیشن و مستند، سمنان فیلم تلویزیونی و خوزستان بابت تولید 22 اثر کوتاه موسیقی – تصویر مورد تقدیر قرار گرفتند.

مراکز اردبیل و لرستان به ترتیب رتبه های اول و دوم بسته ای بامدادی را از آن خود کردند و مراکز مهاباد، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به ترتیب رتبه های اول تا سوم مدیریت بحران را بدست آورند.