سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بررسی عملکرد رادیو گیلان با حضور معاون امور استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

بررسی عملکرد رادیو گیلان با حضور معاون امور استان ها

تاکید معاون امور استان ها بر تقویت چند پیشگی به عنوان گزینه ای برای چابکتر شدن رسانه رادیو.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، کیومرث طهماسبی در جمع مشترک مدیران ستادی صدای استان ها و معاون و مدیران شبکه استانی صدای مرکز گیلان با اشاره به گستره امواج رادیویی، آن را فرصت مناسبی برای رساندن پیام رسانه به مخاطبان بیان کرد.

معاون امور استان ها با تاکید بر رقابت رسانه های صوتی و تصویری برای جذب مخاطبان بیشتر تصریح کرد: برنامه سازان در رادیو باید به رویکرد اطلاع رسانی، تولید برنامه های تفریحی – سرگرمی و آموزشی به منظور حفظ موقعیت در رقابت با رسانه های دیگر توجه و دقت کنند.

طهماسبی با اشاره بر تنوع جغرافیایی کشور، استان گیلان را از جمله مناطق مهم گردشگری بیان کرد و تصریح نمود: این استان در طول سال پذیرای گردشگرانی از سراسر کشور است و ضرورت دارد در تولید برنامه ها به موضوع توریسم با رویکرد معرفی مناطق و فضاهای گردشگری، نیاز مسافران و در مجموع موضوعات عمده استان اهتمام بیشتری داشته باشد.

در ادامه این نشست که به منظور بررسی عملکرد صدای مرکز گیلان برگزار شده بود، مدیر کل صدای استان ها با قدردانی از تلاش مدیران و برنامه سازان صدای مرکز گیلان، کیفیت بالای برنامه های نمایشی، ترکیبی ساده، مسابقه و مستند، وجود بخش های متعدد خبری و پیامی در جدول پخش برنامه ها و توجه به کارکرد برنامه های تفریحی در برنامه های عصرگاهی روزهای پایان هفته را از مزیت های عملکرد رادیو گیلان بیان کرد.

بنابراین گزارش در ابتدای این نشست معاون صدای مرکز گیلان با یادآوری شاخصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی استان، صدای مرکز گیلان را برخوردار از نیروهای توانمند در عرصه برنامه سازی به ویژه نمایش و مستند بیان کرد.

باقر باقر زاده تصریح کرد: این معاونت با حضور در جشنواره های مختلف داخلی و بین المللی جوایز متعدی دریافت کرده است.

وی دلیل این موفقیت ها را برگزاری مستمر جلسات طرح و برنامه و ارزیابی بیان کرد.

alt

alt