جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

برنامه توپ در قاب شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه توپ در قاب شبکه شما

برنامه توپ در قاب شبکه شما

 

شبکه تلویزیونی شما رقابت های مهم تیم های لیگ برتری و لیگ یک فوتبال کشور را بصورت زنده  برروی آنتن می برد.    
علی صادقی تهیه کننده برنامه زنده توپ شبکه تلویزیونی شما  ضمن بیان اهداف و ماموریت های برنامه ورزشی توپ در شبکه شما گفت: با توجه به در پیش بودن انجام رقابت های مقدماتی فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸روسیه در قاره آسیا و حضور مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران در این مرحله حساس و از آنجائیکه برخی از بازیکنان ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران در تیم های فوتبال باشگاهی استان ها توپ می زنند و همچنین بمنظوردیده شدن این جوانان فوتبالیست و نیز بمنظور رشد و توسعه ورزش فوتبال در میان جوانان و کشف استعدادهای برتر فوتبال، شبکه تلویزیونی شما اقدام به پخش زنده مسابقات تیم های مطرح برخی از استان ها و برخی از تیم های تهرانی که در لیگ برتر و لیگ یک فوتبال کشور هستند کرده است.
وی در همین رابطه افزود: در برنامه زنده توپ شبکه تلویزیونی شما به غیراز مسابقات تیم های پرسپولیس و استقلال تهران رقابت های فوتبال دیگر تیم های معروفی چون سپاهان و ذوب آهن اصفهان، تراکتورسازی تبریز، نفت تهران، سایپای البرز، پیکان ، و دیگر تیم های مهم لیگ برتری و لیگ یک فوتبال کشور هم بصورت زنده برروی آنتن شبکه شما می رود.
تهیه کننده برنامه زنده توپ شبکه شما با بیان اینکه در سال جدید تاکنون رقابت های فوتبال لیگ برتر و لیگ یک از شبکه تلویزیونی شما پخش زنده شده است افزود: پخش زنده رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران جام خلیج فارس با بحث کارشناسی همراه است.  
صادقی در این رابطه گفت: معمولا در بحث کارشناسی فوتبال لیگ برتر، کارشناسان ممتاز فوتبال کشور ، پیشکسوتان و مربیان نخبه فوتبال ، اساتید برجسته و مدرسان فوتبال و همچنین فوتبالیست های معروف فوتبال ایران به عنوان میهمان برنامه توپ در استودیوی شبکه شما حضور می یابند و به تجزیه و تحلیل رقابت های فوتبال لیگ برتر و بازی هایی که در همان روز پخش زنده می شوند می پرئازند.                              
 وی همچنین افزود: معمولا در برنامه زنده توپ شبکه شما قبل از آغاز بازی ها نتایح و جداول امتیاز بازی ها به همراه تحولات و رخدادهای مسابقات با حضور کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار میگیرد.                                          
علی صادقی تهیه کننده برنامه زنده توپ اظهار داشت: ما در برنامه زنده توپ شبکه تلویزیونی شما سعی می کنیم که گزارشی از آخرین تمرینات و نحوه آماده سازی تیم های فوتبال را به تصویر بکشیم که این گزارش ها با تحلیل و بررسی از سوی کارشناسان فوتبال به مخاطبان برنامه ارائه می شود تا بینندگان برنامه توپ در جریان کامل بازی ها قرار گیرند.                
وی افزود: ضمنا در جریان پخش زنده مسابقات فوتبال در برنامه توپ و در بازی های هم زمان در استان ها ، چنانچه در جریان بازی گلی به ثمر برسد تصاویر آن بازی و لحظه به ثمررسیدن گل بلافاصله تقدیم مخاطبان می شود.            
تهیه کننده برنامه زنده توپ شبکه تلویزیونی شما با بیان اینکه این شبکه دیدارهای فوتبال لیگ یک جام آزادگان را هم بصورت زنده تاکنون پخش کرده است گفت: در برنامه زنده توپ امروز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه دیدار تیم های فوتبال بادران تهران و آلومینیوم اراک از سری مسابقات لیگ یک جام آزادگان از ساعت ۱۷ بطور زنده برروی آنتن شبکه شما خواهد رفت.