جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

برنامه جشن 40 سالگی انقلاب باید مردم محور باشد - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه جشن 40 سالگی انقلاب باید مردم محور باشد

برنامه جشن 40 سالگی انقلاب باید مردم محور باشد

 

استاندار گلستان برای نکوداشت و تکریم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بمنظور حضور در گفتگوی ویژه خبری ویژه برنامه های این ایام با مدیرکل صدا و سیمای گلستان دیدار و از مسائل و دغدغه های استان در امر اطلاع رسانی دستاورد های انقلاب گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای گلستان، استاندار در این دیدار  گفت: برنامه جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران باید مردم محور باشد و در آن مسئولان به صورت شفاف ارائه عملکرد کنند و نقش صدا و سیما را در تقویت روحیه ملی و توجه دادن مردم به منافع ملی کلیدی خواند.
هاشمی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی با همراهی و پشتیبانی اقشار مختلف مردم به پیروزی رسید و محور برنامه های جشن چهل سالگی آن نیز باید با بهره گیری از ظرفیت های ارزشمند مردمی همراه باشد .
وی اظهار داشت: مسئولان و دولتمردان باید در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی نیم نگاهی به گذشته و عملکرد مدیریتی خود داشته باشند و با تقویت نقاط قوت و جنبه مثبت عملکرد خود و شناخت نقاط ضعف با اراده ای قوی تر به پیش بروند.
استاندار گلستان بیان کرد: مردمی بودن، ساده زیستن، میدان دادن به جوانان، توانمند سازی اقشار مختلف مردم، کارآفرینی و کارآمدی، خلاقیت، تجهیز کشور به تکنولوژی و فناوری روز دنیا، انقلابی عمل کردن و عمل به تعهدات مهمترین وظیفه مسئولان در چهل سالگی انقلاب اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
هاشمی گفت: دستگاه های اجرایی باید برای برگزاری هر چه باشکوهتر جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در استان برنامه و طرح های ماندگار داشته باشند و صداوسیما ظرفیتی ملی و هميار مجموعه مدیریت دولتی است که باید تمام مدیران استانی به درستی از آن بهره مند شوند.
وی در پایان تصریح کرد: انتقال تصاویر درست از دستاوردهای انقلاب از جمله وظایف مهم رسانه‌های استانی است و شناسایی ظرفیت‌ها و پردازش نکات قوت در استان‌ها از سوی صدا و سیمای مراکز نه تنها پیوند مردم و فرهنگ‌ها را ایجاد میکند؛ بلکه کمک حال دولت برای ایجاد رفاه و آرامش و آسایش را فراهم میکند.
در ادامه این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان با بیان اینکه امسال همه با هم در تلاش هستیم چهل سالگی انقلاب اسلامی را به بهترین شکل ممکن جشن بگیریم افزود: همه برای یک هدف واحد خدمت می کنیم و نگاه ما یک نگاه فراگیر بوده و در تلاش هستیم کارهای مهمی را در رسانه استانی انجام دهیم.
منتظر حجت اذعان داشت: امیدواریم از فرصت چهل سالگی برای هماهنگی و تلاش بیشتر از سوی نهادها برای امیدافزایی استفاده کنیم و نشان بدهیم از کجا به کجا رسیده ایم و تبیین ابعاد مختلف انقلاب و انتقال آن به نسلهای آینده را یکی از دغدغه ها و راهبردهای رسانه ملی برشمرد.
وی با تاکید بر ساخت برنامه های هوشمندانه و قوی بیان کرد: امسال می خواهیم در آستانه چهل سالگی به سوالات جامعه در حوزه انقلاب پاسخ دهیم و البته ساخت برنامه و مجموعه ها و مستندها برای تولید محتوا باید به صورت هنرمندانه بیان شود.