حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

برنامه های انتخاباتي صدا و سيماي مركز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

برنامه های انتخاباتي صدا و سيماي مركز مهاباد

برنامه های انتخاباتي صدا و سيماي مركز مهاباد

 

بهرام قوی بنیه مدیر کل صداوسيماي مركز مهاباد در سخنانی با اشاره به برنامه های انتخاباتی گفت: مرکز مهاباد دربخش هاي مختلف سيما، صدا، خبر، موسيقي و باشگاه خبرنگاران جوان برای ترغيب و تشويق مردم و حضور پرشور و حداکثری در انتخابات اقدام به تهيه و پخش برنامه های متنوع نموده است.

وی افزود: سيمای مرکز مهاباد در ویژه برنامه «به ره و هه لبژاردن (به سوی انتخابات)» به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن ضیایی به صورت کارشناس محور به موضوع انتخابات می پردازد.
قوی بنیه تصریح کرد: در دیگر برنامه های روتین سیمای مرکز نیز از جمله: مردم و مسئولین، باغچه ی په پوله کان، گلستان، زمان ورزش، خانواده، ریحانه، دریچه و...  به موضوع انتخابات پرداخته خواهد شد.
مدیر کل مرکز اظهار داشت: واحد صدای مرکز نيز علاوه بر تهیه ویژه برنامه های «به ره و هه لبژاردن» و «روانگه» به  تهیه کنندگی عطاء ا... سراجی در برنامه های دیگر نیز از جمله: سلاو روژباش، خانواده، دیاری ئیواران، ده نگی ئاوایی و... به این امر مهم می پردازد. این برنامه ها در سه مرحله تبیینی، تشریحی و تهییجی به منظور تشویق و ترغیب جهت مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات تهیه و پخش می شوند.
قوی بنیه افزود: اهمیت انتخابات، تبیین وظایف و اختیارات رئیس جمهور و شوراهای اسلامی شهر و روستا و مشورت و مشارکت اجتماعی از دیدگاه اسلام از موضوعاتی است که در این برنامه ها به آن پرداخته می شود و مسابقه ، سرود، مباحث کارشناسی، گزارش مردمی، کلام حضرت امام خمینی (ره) و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از بخش های این برنامه هاست.
 مدیر کل مرکز اضافه کرد که صدا و سیمای مرکز مهاباد در روز انتخابات ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری و استانها خواهد داشت و ویژه برنامه هایی به طور مستقیم از این شبکه پخش خواهد شد. همچنین واحد اطلاعات و اخبار مرکز و باشگاه خبرنگاران جوان هم در بخش های مختلف خبری، گزارشهای خبری به صورت مکتوب، تلويزيونی، راديويي و توليدی تهيه و پخش خواهند کرد.