جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های رادیو فارس در تابستان سال 1398 - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های رادیو فارس در تابستان سال 1398

برنامه های رادیو فارس در تابستان سال 1398

 

رادیو فارس در تابستان 98 برای اوقات فراغت مخاطبان خود برنامه های متنوع و متعددی را تدارک دیده و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، تقویت برنامه نیمروز فارس در جدول پخش برنامه ها و پخش آن به صورت زنده از ساعت 11:15 تا 12 شنبه تا چهارشنبه که در این برنامه علاوه بر ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبان در ایام تابستان فعالیتهای فرهنگسراها و اماکن آموزشی و تفریحی معرفی می شود.

تولید برنامه کوتاه  "یک روز یک نکته " و آموزش مهارتهای مربوط به مباحث آموزشی مراکز فنی وحرفه ای ، تولید برنامه « بیست بیست » ویژ ه گروه نوجوان با تکیه بر موضوعات مربوط به نوجوانان در اوقات فراغت تابستان که این برنامه روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16:15 تا 16:35 به صورت ضبطی پخش می شود از برنامه های دیگر رادیو فارس است.

« کوله پشتی» عنوان برنامه ای است که روزهای پنجشنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت 7:15 تا8 با هدف معرفی ظرفیت های طبیعت گردی استان و آموزش های لازم در آن خصوص پخش می شود. طبیعت گردی با رعایت مسائل زیست محیطی هدفی است که برنامه برای پر کردن اوقات فراغت مخاطبان و ایجاد فضایی سالم دنبال می کند.

« فارس بوم » نام برنامه ای دیگر است که جمعه هر هفته به صورت ضبطی از ساعت 7:30 تا 8 با هدف آموزش و رعایت مسائل زیست محیطی و استفاده مخاطب از اقلیم بی نظیر استان در ایام فراغت تهیه و پخش می شود.

در برنامه « برگ سبز » روزانه یک کتاب برای مخاطبان معرفی می شود و با ترغیب به مطالعه تلاش می شود مخاطبان بخشی از اوقات فراغت خودرا به مطالعه اختصاص دهند. و برنامه  «گذر چهار فصل» برنامه ترکیبی نمایشی است که با رویکردی تفریحی،سرگرمی و آموزشی در تلاش برای جلب رضایت مخاطب و پرکردن اوقات فراغت او در ساعت های 17:30 تا 19 پنجشنبه هر هفته است.

برنامه «نارنجستان» برنامه ترکیبی نمایشی دیگری است که با رویکردی تفریحی و سرگرمی در تلاش برای جلب رضایت مخاطب و پرکردن اوقات فراغت در ساعت های 17:30 تا 19:00 جمعه هر هفته است.

« سایبان مهر » عنوان ویژه برنامه گروه خانواده است که به صورت مستمر موضوع برنامه ریزی برای اوقات فراغت فرزندان و خانواده در آن مطرح می شود.

برنامه ریزی مناسب برای روزهای پنجشنبه و جمعه در تابستان 98 با تولید برنامه تابستانه از ساعت 15:30 تا 23:30 و پخش موسیقی و ترانه های بومی و اطلاع رسانی های لازم و تولید برنامه "خانه دوست" ویژه معرفی مساجد و فعالیت های متعدد آنها در زمینه اوقات فراغت از برنامه های رادیو فارس در ایام تابستان است.