جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

برنامه های سیمای همدان در ماه مبارک رمضان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های سیمای همدان در ماه مبارک رمضان

برنامه های سیمای همدان در ماه مبارک رمضان


صدا و سیمای همدان برنامه های ویژه ای را برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده است.
 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «ماه عاشقی» ویژه برنامه سیمای همدان برای سحرهای ماه مبارک رمضان است که به مدت یک ساعت میهمان سفره های سحری هم استانی های همدانی است. این برنامه به تهیه کنندگی رضا پیله وریان از ساعت 3 و نیم صبح به صورت زنده از سیمای همدان پخش می شود.
«قرار فیروزه ای» ویژه برنامه افطار سیمای همدان است که از ساعت 19 و 15 دقیقه به صورت زنده روی آنتن می رود. مجید دنیا تهیه کننده این برنامه افطاری است و آیتم های متنوعی را برای این برنامه تدارک دیده است.
«جمع خوانی قرآن مجید» تحت عنوان سابقون، عنوان برنامه دیگری از سیمای همدان است که ساعت 17 و 55 دقیقه هر روز از سیمای همدان پخش می شود.
ویژه برنامه «ماه باران» به تهیه کنندگی محسن روحی از دیگر ویژه برنامه های سیمای همدان در ماه مبارک رمضان است که ساعت 23 هر شب از سیمای همدان پخش می شود.
«جمعه ظهور» که از برنامه های روتین شبکه در طول سال است، در ماه مبارک نیز با حال و هوای این ماه از ساعت 11 روزهای جمعه از سیمای همدان پخش می شود. تهیه کننده این برنامه مهدی یاری است.

در صدای همدان نیز ویژه برنامه ای با عنوان «قبول حق» برای مخاطبان رادیو در نظر گرفته شده است که به مدت یک ساعت و تا قبل از اذان مغرب ادامه می  یابد. این برنامه دارای آیتم های متنوعی از قبیل گزارش مردمی، کارشناس تغذیه، کارشناس مذهبی، گزارش مشاغل با عنوان جهادگران، شهدای سلامت، پویش بچه های روزه اولی، اطلاع رسانی مسابقه بزرگ قرآنی و ... است. ضمنا موضوع برنامه هم بر اساس شرح دعای همان روز تعیین می شود.
یکی دیگر از برنامه های اصلی صدا و سیمای همدان در ماه رمضان، «مسابقه بزرگ قرآنی» است که هر روز یک سوال طرح و در پایان ماه مبارک به تعدادی از برندگان که به همه سوالات جواب درست داده اند، جوایز نفیسی تقدیم می شود.