سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

برنامه های شبکه قزوین با موضوع شیوع ویروس کرونا - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های شبکه قزوین با موضوع شیوع ویروس کرونا

برنامه های شبکه قزوین با موضوع شیوع ویروس کرونا

 

 سیمای مرکزقزوین علاوه بر اطلاع رسانی و  پخش برنامه تلویزیونی فرصت برتر با هدف تقطیع دروس آموزشی دوره های ابتدایی و متوسطه اول و دوم با تولید و پخش برنامه های جذاب و سرگرم کننده همچون مسابقه تلفنی «ستاره ها» برنامه های خود را روی آنتن می برد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،در ایام پیش رو برنامه های صبحگاهی«صبح بخیر قزوین»، خانواده «رنگ زندگی»، اذانگاهی «تا آسمان» و شبانگاهی «چهلستون» نیز در فواصل مختلف به اطلاع رسانی مسائل آموزشی جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری و هشدار و آرامش بخشی به مخاطبان برای آمادگی هرچه بیشتر جهت مقابله با این ویروس می پردازد.

 رادیو قزوین هم بخش ها، میان برنامه ها و برنامه های تامینی مختص اطلاع رسانی به شنونده ها با موضوع پیشگیری و آموزش نحوه مبارزه با ویروس کرونا را در برنامه های تولیدی و هم در تمام برنامه های زنده صبحگاهی و شبانگاهی در دستور کار دارد. پخش پیامهای اطلاع رسانی با همین موضوع در برنامه «روی خط باشید»، گفتگو با مسئولین به نسبت اقتضاء برنامه در خصوص اطلاع رسانی لحظه به لحظه و دقیق از اخبار ستاد ملی مبارزه با کرونا و اخبار پیرامون رویدادها و تعطیلی ها صورت می پذیرد و در برنامه «کلبه مهر» هم به موضوعات پزشکی مرتبط با کرونا پرداخته میشود.

 پخش هرروز گزارش خبری با موضوع کرونا، ارتباط زنده در هر بخش خبری با ستاد پیشگیری و اطلاع رسانی به مردم در بخش گفتگوی خبری ساعت20، تولید و پخش گفتگوی ویژه خبری به صورت زنده با همین موضوع با دعوت از مسئولین امر بخشی از برنامه های معاونت خبر این مرکز در این ایام خواهد بود.

معاونت فضای مجازی هم با تهیه و تولید پادکست با پیرامون شیوع و مبارزه با کرونا در قالب موشن گرافیک، تولید اینفوگرافیک راههای پیشگیری و علائم بیماری کرونا، تولید گزارش تصویری با عنوان حقایقی درباره کرونا در قالب عکس نوشت و بازتولید و انتشار برنامه تلویزیونی فرصت برتر با هدف تقطیع دروس آموزشی دوره های ابتدایی و متوسطه اول و دوم در تمامی بسترهای مجازی به این امر می پردازد.