سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی درسالروز آزادی خرمشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی درسالروز آزادی خرمشهر

برنامه های صداوسیمای آذربایجان غربی درسالروز آزادی خرمشهر

 

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای گرامیداشت فتح خرمشهر با پخش برنامه های مختلف به پاسداشت سالروز آزادی  خرمشهر؛ روز ایثار و مقاومت و پیروزی می پردازد .

شبکه رادیویی چی چست در سالروز این حماسه بزرگ در برنامه های صبحگاهی سلام یاشایش ،سئوگی سارایی ، عصر جوانی و عصرگاهی آخشاملار با دعوت از رزمندگان دفاع مقدس به موضوع پیروزی ، ایثار و مقاومت و از جان گذشتگی جوانان میهن اسلامی در دوران دفاع مقدس می پردازد .

 صدای مرکز آذربایجان غربی در سالروز این فتح عظیم مستند تک قسمتی خاکریز را با موضوع  نقش رزمندگان استان درفتح خرمشهر و همچنین ویژه برنامه راویان عشق با هدف معرفی شهدای عملیات بیت المقدس پخش می کند . پخش خاطرات رزمندگان ، گزارش های مردمی ، حضور رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس از بخش های این برنامه ها می باشد . در سایر برنامه ها نیز به فراخور موضوع به سالروز آزاد سازی خرمشهر پرداخت می شود .

 سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در سالروز عملیات بیت المقدس به منظور ارج نهادن به رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در فتح خرمشهر ، برنامه ائویمیز را با دعوت از امیر حاجیلو فرمانده قرارگاه شمالغرب ارتش بصورت زنده و برنامه ضیافت را با حضور روحانیون و رزمندگان حاضر در عملیات فتح خرمشهر پخش می کند . پخش مستند های مربوط به آزادسازی خرمشهر ، روایت فتح و تله تئاتر خاکی میان آسمان از دیگر برنامه های سیمای آذربایجان غربی است .

 خبر آذربایجان غربی نیز در روز دوم خرداد برنامه گفتگوی ویژه خبری را از ساعت 19 بمدت 45 دقیقه با حضور سردار شهسوار فرمانده سپاه شهداء ارومیه بر روی آنتن می برد .