سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی در نیمه شعبان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی در نیمه شعبان

برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی در نیمه شعبان

 

منجی دل هاعنوان ویژه برنامه ای 10قسمتی هر قسمت 50 دقیقه از سیمای خراسان رضوی روی آنتن می رود.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی ، برنامه منجی دل ها پیرامون موضوعاتی چون مهدویت و رسانه، حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) نسبت به سایر مکاتب و جوان مهدوی در دوران غیبت وبا هدف آشنا نمودن مخاطب در دوران غیبت حضرت مهدی (عج) در ساختار ترکیبی در 10 قسمت 50 دقیقه ای آماده پخش شده است.

این برنامه با آیتم های کارشناس ، مسابقه در فضای مجازی، مداحی، طنز، حضور شاعر و وله های تصویری وگرافیک، سرود ، تواشیح، استند آپ و تشریح فعالیت های ویژه و خاص با رویکرد ترویج فرهنگ مهدویت و تقویت شکل گیری جامعه ی مهدوی تهیه شده است.

این برنامه هر شب ساعت 21 از سیمای خراسان رضوی پخش می شود.

عوامل دست اندرکار این برنامه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان محمد رضا خیابانی تنها، تدوین گر مصطفی رضا خواه سیستانی، تصویر برداران: محمد قربانی، محمد رضا مردانه و مسعود پوریان مهر، صدا بردار محسن طیبی بجستانی

 خورشید پنهان عنوان برنامه ای از صدای خراسان رضوی

  ویژه برنامه زنده خورشید پنهان به مناسبت  نیمه شعبان به مدت 180 دقیقه از ساعت 9 صبح تا 12 با بخشهای موسیقی های با کلام و بی کلام ، گفتگو با کارشناس مذهبی، گزارش های زنده از سطح شهر و شهرستانها، آنونس  وایتم های خلاقانه و متنوع دیگرپخش خواهد شد. عوامل این برنامه عبارتنداز: محبوبه رضایی پور : تهیه کننده - نویسنده : جمیله توکلی - گویندگان : شهریار صفا جو و ریحانه شادمان - دستیار تهیه : پروین قربانی - صدابردار: محجوبه باغبان - گزارشگران : پریسا منفرد و علی سلیمی - ارتباطات زهرا شهرکی و جواد احمدی

 احیای انتظار را از رادیو زیارت بشنوید

همزمان با نیمه شعبان رادیو زیارت ویژه برنامه های مختلفی را برای این ایام تدارک دیده است. ویژه برنامه اقا سلام با شما خوشیم از ساعت 17 تا 21 در شب میلاد مهدی موعود در قالب پویش های به توان مهربانی، به وقت لبخند و پویش مثل مسجد با حضور کارشناسان به روی آنتن خواهد رفت.

همچنین  ویژه برنامه احیای انتظار با هدف بزرگداشت و پاسداشت مراسم احیای نیمه شعبان با حضور کارشناسان، مداحان، و ادعیه خوانان به صورت زنده از ساعت 30/21 الی 02 بامداد برای مخاطبان سراسر کشور پخش خواهد شد.

کارشناسی دکتر حمید صادقیان با موضوع تجدید عهد با امام زمان ، کارشناسی حجت الاسلام نظافت با موضوع مهربانی کارشناسی حجت الاسلام رضایی تهرانی با موضوع آمادگی برای ظهور و کارشناسی حجت الاسلام سوری با موضوع انتظار و نشاط از بخش های برنامه احیای انتظار خواهد بود.

قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) ، گفتگو با حاج صادق آهنگران، گفتگو با حاج مهدی منصوری، ارتباط با مسجد مقدس جمکران، پخش زنده ادعیه وارده در این شب و قرائت دعای کمیل  از جمله بخش های دیگر این برنامه خواهد بود.

در روز میلاد با سعادت حضرت مهدی نیز "ویژه برنامه آقا سلام با شما خوشیم "در قالب پویش های بهار خوان، خانه ات آباد و مثل مسجد با حضور کارشناسان از ساعت 10 تا 13 به صورت زنده برای مخاطبان رادیو زیارت به روی آنتن خواهد رفت.