سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

 

در آستانه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عملیات  بیت المقدس  روز مقاومت، ایثار و پیروزی ،  صدا و سیمای مزکز زنجان  ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

رادیو استانی مرکز زنجان ویژه برنامه «شهرخدا» را  به مدت 30 دقیقه تدارک دیده که روز سوم خرداد پخش خواهد شد. تهیه کننده این برنامه معصومه منصوری ، گوینده یزدان علی جانی و نویسنده آن نیز رباب فتحی است.آیتم های شهر خدا شامل گفتگو با رزمندگان  و بیان خاطرات آزاد سازی خرمشهر ، موسیقی، پلاتو و .....  می باشد. علاوه براین صدای مرکز زنجان در سایر برنامه های روتین و مهم خود مثل سلام زنجان ، یاشایش ، شریعت یولی ، جوان زنجانی سلام،  مردم و مسئولین و .... به این مناسبت پرافتخار می پردازند.

معاونت سیمای مرکز زنجان هم برنامه آیدین آیی (افطاری) را در دو برنامه متوالی روزهای دوم و سوم خرداد به صورت ویژه به این مناسبت اختصاص داده و با دعوت از  سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) و برخی رزمندگان دوران دفاع مقدس به بیان خاطرات  این حماسه بزرگ خواهند پرداخت . ضمنا سایر برنامه  های سیما از جمله  نسیم سحر، امتداد، عطر آدینه ، بیزیم ائللر ، آلاچیق و ...  نیز با حال و هوای این روز پخش خواهند شد .

معاونت خبر هم با پخش دو گزارش ویژه  3 دقیقه ای که یکی از آنها  به تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس و دیگری به حضور رزمندگان زنجانی در عملیات آزد سازی خرمشهر اختصاص دارد.  همچنین گزارش رویداد های مختلف شهرستان های استان در قالب اخبار شهرستان ها به مناسبت بزرگ می پردازد.