سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در دهه کرامت - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در دهه کرامت

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در دهه کرامت

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از آمادگی این مرکز برای پوشش جشن های مردمی «دهه کرامت» خبرداد.

آقای معصومی فر گفت: صداوسیمای مرکز قزوین آمادگی دارد تا جشن های «دهه کرامت» را در استان پوشش دهد که به همین منظور مکاتبات لازم با نمایندگی آستان قدس رضوی دراستان و ستاد جشن های مردمی «زیر سایه ی خورشید» صورت گرفته است.

آقای معصومی فر افزود: بر اساس برنامه های اعلامی از سوی نمایندگی آستان قدس رضوی دراستان و ستاد جشن های مردمی «زیر سایه ی خورشید» اظهار داشت: صداوسیمای مرکز قزوین در تمامی نقاط اعلام شده آمادگی دارد تا شور و نشاط مردمی در جشن های «دهه کرامت» را در رسانه منعکس کند.

آقای معصومی فر اظهار داشت: معاونت های برنامه ساز این مرکز در «دهه کرامت» برنامه های زنده و تولیدی خود را با رویکرد این دهه و با همین موضوع پخش می کنند؛ که دراین راستا برنامه های زنده ی سیما همچون «صبح بخیر قزوین»، «خانه ما»، «هم محلی» و برنامه های زنده ی صدا همچون  «زندگی سلام»، «کلبه مهر»، «لحظه های آسمانی»، «دیماج» و «روشنا» با موضوع «دهه کرامت» از شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.

وی افزود: خبر مرکز قزوین هم در سطح شهر قزوین و شهرستان های استان جشن های مردمی «دهه کرامت» و برنامه های این دهه را پوشش خواهند داد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به محتوای برنامه های تولیدی در «دهه کرامت» گفت: این مرکز در برنامه های «دهه کرامت» توجه ویژه ای به گسترش شناخت و معرفت عمومی مخاطب نسبت به اهل بیت، آشنا سازی جامعه با فلسفه و اهمیت دهه کرامت و بررسی ابعاد مختلف زندگی حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در بخش های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و علمی دارد.

آقای معصومی فر بیان داشت: در برنامه های «دهه کرامت» سعی می شود تا فضایی شاد و با نشاط برای مخاطبان فراهم شود؛ تا از برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین بیش از پیش بهره ببرند.

وی اظهار داشت: دعوت از هنرمندان، نویسندگان و مفاخر فرهنگی قزوین، توجه به جایگاه دختران در فرهنگ و جامعه ایرانی، معرفی زنان و دختران موفق، تبیین قدرت فرهنگی حضرت امام رضا علیه السلام و نقش ایشان در اعتلای فرهنگ ایرانیان و تبیین چارچوب های سبک زندگی دختر و زن مسلمان برای رسیدن به اهداف متعالی اسلام از مهمترین رویکردهای برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در «دهه کرامت» خواهد بود.

آقای معصومی فر با اشاره به برنامه های تأمینی سیمای مرکز قزوین برای دهه کرامت گفت: پخش 15 عنوان فیلم سینمایی، 25 عنوان مستند، 58 قسمت میان برنامه، 17 قسمت نماهنگ و 5 قسمت داستان کوتاه از جمله مهمترین برنامه های تأمینی پیش بینی شده ی سیمای مرکز قزوین برای این دهه است.