جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی ویژه انتخابات اسفند ماه - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی ویژه انتخابات اسفند ماه

برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی ویژه انتخابات اسفند ماه

 

ویژه برنامه های" اراده " و "گامی دیگر" از تولیدات صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در ایام انتخابات به روی آنتن می رود.

به گزلرش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ، برنامه " اراده " تولید سیمای خراسان رضوی به تهیه کنندگی سید حسین خدادادیان حسینی و محمد علی صادقی؛ کارگردانی پیمان احسانی  زاد؛ تصویر برداری مجید عبادی فر؛ صدا برداری آقای مهدی زاده و با اجرای نعمتی اماده پخش می باشد.
این برنامه در 26 قسمت 40 دقیقه ای بصورت ضبطی تهیه می شود و شامل بخش هایی چون  گفتگوی مجری و کارشناس با حضور اقشار مردم در استودیو، تریبون آزاد، وله و سرود، مجلس در گذر زمان، نریشن و تصویر می باشد.
این برنامه با رویکرد ایجاد انگیزه و مشارکت مردم در انتخابات اسفند 98 تولید می شودوسعی دارد با تبیین مسائل انتخابات و موضوعات مرتبط با آن مخاطبان را با فضای انتخابات بیشتر آشنا کند.

برنامه " گامی دیگر" نیز تولید صدای خراسان رضوی ویژه این ایام است .این برنامه گفتگو محور به مدت ۴۵ دقیقه با حضور کارشناسان منتخب در حوزه ویژه انتخابات یازدهمین دوره مجلس با هدف آگاهی مردم از شرایط انتخاب کاندیداها تهیه و پنج شنبه ها ساعت 13:5 تا 13:50 پخش می شود.
این برنامه به تهیه کنندگی محبوبه رضایی پور، صدا برداری محمدحسین اکبری، نویسندگی رضا مقدم و گویندگی علی سلیمی به روی آنتن می رود.