جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان بمناسبت هفته وحدت - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان بمناسبت هفته وحدت

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان بمناسبت هفته وحدت

 

همزمان با آغاز هفته وحدت و میلاد مسعود پیامبر نور و رحمت حضرت محمدمصطفی(ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق(ع) برنامه های مختلفی در صداوسیمای مرکز زنجان تهیه و آماده پخش می باشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان ، معاونت سیما در برنامه جنگ شبانه « گجه لر» با رویکرد این ایام، ضمن دعوت از هنرمندان، شعرا و اجرای زنده مولودی خوانی، شعر و مدیحه گویی، گزارش مردمی و بخش های شاد دیگر به استقبال این ایام مبارک خواهد رفت.

پخش سیما حدود 700دقیقه برنامه شاد در قالب مستند، نماهنگ، سرود، تماشاخانه و فیلم سینمایی برای این ایام تدارک دیده است پخش خواهد شد.

شبکه استانی صدا هم برنامه روتین آخشاملار را این مناسبت اختصاص داده است و آیتمهایی متنوع و شاد همچون موسیقی زنده عاشقی و پاپ ، دعوت از هنرمندان ، ارتباط مستمر با مراکز کردستان ، گلستان، کرمانشاه، مهاباد و سیستان و بلوچستان و ... در این برنامه گنجانده شده است .

ویژه برنامه رحمت آیه سی(آفتاب رحمت) نیز در روز ولادت پیامبر اکرم (ص) ضمن دعوت از کارشناسان ، به تبیین ابعاد مختلف شخصیتی رسول گرامی اسلام خواهد پرداخت. این برنامه ساعت 10 به مدت 60 دقیقه میهمان شنوندگان خود خواهد بود .

همچنین اجرای مشترک با صدای مرکز کردستان دیگرویژه برنامه رادیو استان برای روز عید خواهد بود که  از ساعت 17 تا 19 به مدت دوساعت حال و هوای هموطنان در آن استان را به سمع مردم استان می رساند.

سایر برنامه های روتین صدا هم در قالب آیتم های شاد و ویژه این ایام پخش خواهند شد .

پخش صدا نیز برنامه های متعددی را فراهم کرده است و در قالب سخنرانی های مرتبط به زبان محلی، پخش بیانات رهبر معظم انقلاب، آنونس و پی.اس.ای با مضمون وحدت جهان اسلام، سرودهای آئینی  و تولید و پخش1300 آیتم در رادیو نما همراه مخاطبان خود خواهد بود.

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز با برنامه ریزی صورت گرفته پوشش خبری مناسبت های 20شهر استان، گزارش های ویژه خبری، گفتگوی زنده، تفسیر خبر و گزارش های ارسالی به واحد مرکزی خبر، رویدادهای هفته وحدت را منعکس خواهد نمود.

معاونت فضای مجازی هم همگام با حوزه های تولیدی آیتمهای متنوعی را تدارک دیده که می توان به تولید دو مورد اینفوگرافیک،3مورد پوستر، 10مورد ویدئو، نماهنگ و کلیپ، 5مورد پادکست ،پخش زنده اینستاگرامی جشن های میلاد و راه اندازی پویش مردمی هفته وحدت اشاره کرد.